Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje gościnne – HOTEL LWÓW

Pokoje gościnne – HOTEL LWÓW

34 Pokoje gościnne - HOTEL LWÓW

Pokoje gościnne dla weselników - HOTEL LWÓW . Krótka charakterystyka Firmy:

Sala weselna w hotelu Lwów jest przeznaczona dla wszystkich Par Młodych ceniących sobie elegancką, komfortową i perfekcyjną oprawę ślubu i wesela. Obsługa hotelu przywiązuje ogromną wagę, by Młodzi czuli się wyjątkowi, na weselu dostali wyborne posiłki i zostali obsłużeni na najwyższym poziomie. Hotel oferuje kompleksową pomoc w organizacji przyjęcia weselnego.

Do dyspozycji Państwa Młodych są dwie sale weselne 'Lwowska' oraz 'Kolumnowa', urządzone w pięknym salonowym stylu. Dla Młodej Pary hotel rezerwuje luksusowy pokój na noc poślubną. Jeśli planujesz wesele w Lublinie, hotel Lwów jest do tego miejscem idealnym. Każde wesele zorganizowane we Lwowie będzie miłym wspomnieniem dla wszystkich gości.

Jeśli poszukujesz miejsca na wesele nieznacznie oddalonego od miasta, hotel Lwów zaprasza do Dworu Lwowskiego przepełnionego tradycyjnym, folkowym klimatem. Znajdującego się w Bogucienie, w otoczeniu natury stanowiącej doskonałe tło dla ślubnych sesji zdjęciowych. Również w Dworze Lwowskim wszystko dopięte jest na ostatni guzik, możesz liczyć na profesjonalną pomoc przy organizacji wesela oraz na doskonałą kuchnię. We Dworze przygotowane są również 24 gustowne pokoje noclegowe dla gości weselnych.

Hotel Lwów oferuje noclegi dla gości weselnych w 34 pokojach odznaczających się bardzo wysokim standardem. W hotelu goście mogą skorzystać z pokoi 1, 2 lub 3 osobowych z własnymi łazienkami oraz z podziałem na standardy: Economy, Standard, Standard+ oraz Lux.

Kontakt do firmy:

Adres: ul. Bronowicka 2, 20-301 Lublin Strona firmowa: www.hotel-lwow.pl Telefon: 81 745 57 09, 510-861-255 E-mail: lwow@lwow.lublin.pl, manager@lwow.lublin.pl

Znajdź Pokoje gościnne - HOTEL LWÓW na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii pokoje gościnne, sala weselna do 200 osób - HOTEL LWÓW :
 

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony