Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje dla gości weselnych – HOTEL SKALA

Pokoje dla gości weselnych – HOTEL SKALA

Pokoje dla gości weselnych - HOTEL SKALA

Pokoje dla gości weselnych w hotelu Skala w Białej Podlaskiej

Krótka charakterystyka Firmy:

Trzygwiazdkowy Hotel Skala składa się z zabytkowej części, która została poddana gruntownej renowacji i oddana do użytku w 2010 jako restauracja oraz części hotelowej dobudowanej w roku 2011. Hotel, od początku swojego istnienia funkcjonowała pod tą nazwą. Historia budynku sięga roku 1927, w którym położony został kamień węgielny. W 1932 roku obiekt został oddany do użytku. W części parterowej mieścił się Dom Strażaka, a na pierwszym piętrze znajdowała się sala teatralna w której tętniło życie kulturalne miasta.

Hotel Skala posiada w sumie 22 pokoje dla gości weselnych. W ofercie hotelu znajdują się pokoje: jedno lub dwuosobowe oraz apartamenty rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Utrzymane są w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wesele w hotelu to poważne przedsięwzięcie. W celu zorganizowania wymarzonego wesela, hotel od pierwszego spotkania stara się budować partnerskie relacje z swoimi gośćmi. Chętnie doradza oraz proponuje ciekawe rozwiązania. Decydując się na wesele w Hotelu Skala klienci mogą mieć pewność, że najważniejszy dzień w życiu przebiegnie zgodnie z planem. Hotel zadba o najdrobniejszy szczegół. Przy organizacji wesela kluczową kwestia jest przyjemność podniebienia. Hotel zapewnia, że kuchnia jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego podniebienia. Warty podkreślenia jest fakt, że kucharze na czele z Szefem Kuchni wykonują swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Zarówno miłośnicy wykwintnych dań oraz zwolennicy tradycyjnej kuchni znajdą coś dla siebie. Wychodząc naprzód oczekiwaniom najbardziej wymagających gości, Hotel Skala oferuje przestronne pokoje dla gości weselnych.

Kontakt do firmy:

Adres: Biała Podlaska 21-500, ul. Artyleryjska 1 Strona firmowa: www.skalabp.pl Telefon: (83) 344-76-76 E-mail: hotel@skalabp.pl

Znajdź Hotel Skala na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy

Zapraszamy również do zobaczenia - Wesele w hotelu SKALA – stylowa sala balowa

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony