Strona główna / Atrakcje weselne / Iluzjonista na wesele – PIOTR TYCZYŃSKI

Iluzjonista na wesele – PIOTR TYCZYŃSKI

Iluzjonista na wesele - PIOTR TYCZYŃSKI

Iluzjonista na wesele - PIOTR TYCZYŃSKI. Krótka charakterystyka Firmy:

Piotr Tyczyński jest iluzjonistą. Zainteresowanie iluzją narodziło się z pasji. Przemyślane efekty iluzjonistyczne połączone z warsztatem tanecznym sprawią, że pokaz iluzjonisty na każdej imprezie dostarczą niezapomnianych doznań i magicznych emocji zarówno widzom dorosłym jak i dzieciom.

Oferta Iluzjonisty dostosowywana jest do okoliczności, oraz do charakteru imprezy. Na przykład występ sceniczny przeznaczony jest dla większej ilości osób, doskonale sprawdza się podczas bankietów, spotkań integracyjnych, imprez firmowych, akcji promocyjnych, przyjęć okolicznościowych zarówno o charakterze oficjalnym jak i prywatnym. Iluzjonista wychodzi na scenę, kłania się w kierunku widowni i zamiera w bezruchu, ożywia się w rytm muzyki, od samego początku przykuwa uwagę niebanalnym ruchem, prezentuje zadziwiające sztuczki. Dzięki połączeniu warsztatu tanecznego z niesamowitą sztuką iluzji, pokazy Iluzjonisty charakteryzują się nie tylko dynamiką, ale również innowacyjnością zarówno w formie jak również w przekazie.

Pokaz iluzji stolikowej to kolejna forma pokazu Iluzjonisty, która jest idealnym rozwiązaniem przy braku wyodrębnionej sceny. Iluzjonista podchodzi do gości siedzących przy stolikach i zaprasza do wspólnych czarów. Świat iluzji przedstawiany jest z bardzo bliskiej odległości. Po krótkim wtajemniczeniu, czarują także sami obecni goście a czary dokonują się w ich własnych dłoniach. Oprócz obnażenia szulerskich tajników, zabawa przepleciona jest pokazem ponadprzeciętnej zręczności podczas manipulacji karcianej.

Wesele to szczególna uroczystość, która pozostaje w pamięci wszystkich uczestników świętujących dzień ślubu. W trosce o weselników Para Młoda stara się, aby przebieg przyjęcia weselnego był przemyślany i możliwie jak najbardziej urozmaicony, w tym przypadku iluzjonista na wesele do doskonały wybór. Taki pokaz iluzji idealnie sprawdza się na weselach, gdyż oprócz atrakcji, którą stanowi sam występ, iluzjonista może zająć gości w czasie oczekiwania na Parę Młodą, na przykład podczas sesji zdjęciowej bądź oczarować osoby niezainteresowane zabawą taneczną. W związku z przekrojem wszystkich grup wiekowych wśród gości, Iluzjonista jest przygotowany na prezentację trików zarówno dla starszych uczestników jak również dla dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Iluzjonisty Piotra Tyczyńskiego.

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.piotrtyczynski.com Telefon: 503-503-492 E-mail: piotr.tyczynski@gmail.com

Znajdź Iluzjonista na wesele - PIOTR TYCZYŃSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony