Strona główna / Atrakcje weselne / Najlepsze filmy ślubne – JANBLAD

Najlepsze filmy ślubne – JANBLAD

Najlepsze filmy ślubne - JANBLAD

Najlepsze filmy ślubne od studia Janblad - Zaręczyny w kinie.

Krótka charakterystyka Firmy:

Firma Janblad prowadzi kompleksową obsługę filmową oraz fotograficzną na imprezach okolicznościowych, weselach. Jest profesjonalnym studiem filmu i fotografii artystycznej, realizującym zamówienia na potrzeby telewizji oraz internetu np. filmy instruktażowe, teledyski czy reklamy.

Decydując się na korzystanie z usług firmy Janblad najlepsze filmy ślubne, możesz liczyć na nowoczesny i ciekawy film. Nagrania realizowane są przy pomocy dwóch kamer Canon oraz stabilizatora obrazu. Dzięki sliderowi możliwe jest wykonanie płynnych ujęć statycznych np. podczas ceremonii w kościele. Stabilizator żyroskopowy zapewnia płynne ujęcia dynamiczne, wykorzystywany jest podczas wesela i pleneru. Dodatkowo firma posiada kran kamerowy oraz dron, umożliwiające poszerzenie oferty filmowej o ujęcia z perspektywy drugiego planu lub lotu ptaka.

Najlepsze filmy ślubne nagrywane przez studio Janblad mogą trwać od 30 minut, aż do 4 godzin, w zależności od upodobań Państwa Młodych. Długość filmu nie ma wpływu na cenę usługi. Części składowe filmu to: czołówka z przygotowaniami, przyjazdem Pana Młodego urywkami ze ślubu i wesela oraz skrót filmowy z dnia ślubu około 5 minut.

Dodatkową ofertą studia filmowego Janblad jest teledysk z sesji plenerowej nagrywany innego dnia niż dzień ślubu oraz plener fotograficzny.

Kontakt do firmy:

Profesjonalne studio fotografii i filmu Adres: Tomaszów Lubelski Strona firmowa: www.janblad.pl Telefon:  501 608 480 E-mail: studiojanblad@gmail.com

Znajdź Grupa 5D na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony