Strona główna / DJ na wesele / Dj-wodzirej na wesele – K. POLAŃSKI

Dj-wodzirej na wesele – K. POLAŃSKI

Dj-wodzirej na wesele - K. POLAŃSKI

Dj-wodzirej na wesele - K. POLAŃSKI

Krótka charakterystyka Firmy:

Dj-wodzirej na wesele - K. POLAŃSKI swoją przygodę z prowadzeniem wesel rozpoczęła się w 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy i prowadzenia każdego wesele w sposób indywidualny. DJ-wodzirej na wesele odpowiada za muzyczne prowadzenie zabawy, nie miksuje utworów, a dobiera odpowiednio do charakteru i gustu weselników. Dodatkowo zapewnia inne atrakcje weselne takie jak: nauka kroków tanecznych, karaoke, konkursy i zabawy integrujące gości.

DJ-wodzirej na wesele dokłada wszelkich starań, aby to Para Młoda czuła się najważniejsza tego wieczoru. Angażuje nowożeńców do wspólnych zabaw. Puszczaną muzykę dobraną odpowiednio do grupy wiekowej gości, aby każdy mógł potańczyć na parkiecie. Uwzględnia życzenia Pary Młodej dotyczące granego repertuaru, ale dodatkowo kierując się własnym doświadczeniem sugerując utwory muzyczne sprzyjające najlepszej zabawie. Dj-wodzirej na wesele posiada doświadczenie w prowadzeniu wesel wielonarodowościowych w języku angielskim oraz imprez bezalkoholowych.

Wspólnie z Parą Młodą ustala przebieg oraz wybiera melodię na wejście i przywitanie na sali weselnej, wszystkie szczegóły dotyczące aranżacji pierwszego tańca weselnego. Dokłada wszelkich starań, aby takie momenty jak oczepiny, wjazd tortu na salę również były odpowiednio podkreślone.

Kontakt do firmy:

Adres: Bydgoszcz Strona firmowa: www.djwodzirej.bydgoszcz.pl Telefon: 608-170-325 E-mail: kpolanski@o2.pl

Znajdź Dj-wodzirej na wesele - K. POLAŃSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony