Strona główna / Dekoracja auta do ślubu / Dekoracja bryczki – KAJA NAJPIĘKNIEJSZE ARANŻACJE
Dekoracja bryczki – KAJA NAJPIĘKNIEJSZE ARANŻACJE

Dekoracja bryczki – KAJA NAJPIĘKNIEJSZE ARANŻACJE

Dekoracja bryczki - KAJA NAJPIĘKNIEJSZE ARANŻACJE

Dekoracja bryczki na ślub - Kaja Najpiękniejsze Aranżacje. Krótka charakterystyka Firmy:

Firma Kaja Najpiękniejsze Aranżacje w profesjonalny sposób pomoże rozwiązać piętrzące się przed dniem ślubu zadania. Długa lista spraw do załatwienia na wczoraj, uciekający czas, pośpiech, stres to dla firmy znane problemy, z przyjemnością odciąży swoich klientów od czasochłonnej i pracochłonnej oprawy wizualnej tej niezapomnianej uroczystości. Firma zadba o niepowtarzalny i indywidualny wystrój Kościoła, sali i samochodu. Stworzy niezapomniany klimat, który na długo pozostanie w pamięci tak państwu młodych, jak również rodziców oraz gości.

Firma zapewnia kompleksowe usługi. Doświadczona florystka dobiera styl bukietu do ubioru panny młodej oraz aranżacje z kwiatów żywych (na życzenie również ze sztucznych). Aranżacje są zawsze harmonijnie dobrane do wiązanki ślubnej. Najlepszy efekt uzyskuje się uwzględniając te wszystkie elementy, nadające spójny i elegancki wymiar uroczystości. Firma jest na każde wezwanie klienta, dyspozycyjni i gotowi do działania. Kaja Najpiękniejsze Aranżacje stara się w najdogodniejszy dla klienta sposób (nawet bezpośrednio u niego w domu), przedstawić ofertę firm oraz pomysły na organizację wymarzonego ślubu.

Firma zajmuje się projektowanie niepowtarzalnych bukietów ślubnych (tylko ze świeżych kwiatów). Każdy bukiet dopasowany jest do stylu sukni ślubnej oraz urody przyszłej Panny Młodej tak aby kwiaty były pięknym wykończeniem całości. Firma zapewnia również: butonierkę dla Pana Młodego dopasowaną do bukietu. Dla rodziców jako podziękowanie polecane są bukiety lub kosze kwiatowe (firma wykonuje biżuterię kwiatową).

Dekoracja sal to dla firmy wciąż nieodkryte i niepowtarzalne wyzwanie, tylko dlatego że projekty nie powtarzają się. Każda sala jest inna i wymaga odpowiedniego wyeksponowania - firma zazwyczaj pokazuje i proponuje swoim klientom kilka wersji do wyboru, do klient decyduje która zostanie zrealizowana. W zależności od wielkości świątyni oraz stylu jaki jest preferowany, firma podpowiada klientom jak sprawić aby w tym najważniejszym dniu przejść do ołtarza wśród pachnących kwiatów, powoli mijać ścieżkę z zapalonych świec stąpając po czerwonym dywanie. Firma wykonuje również dekoracje kwiatowe dla wszystkich pojazdów z kwiatów żywych jak i sztucznych. Kwiaty trzymają się dzięki przyssawkom nic nie grozi lakierowi podczas demontażu ozdób. Firma posiada duży wybór wzorów i propozycji dekoracji, stara się aby dekoracje kwiatowe były delikatne i subtelne.

Kontakt do firmy:

Kaja Sankowska-Góra Adres: Lublin, ul. Onyksowa 19/81 Strona firmowa: www.aranzacje-kaja.pl Telefon: 531-733-833 E-mail: kaja.art7@gmail.com

Znajdź Dekoracja bryczki - KAJA NAJPIĘKNIEJSZE ARANŻACJE na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Dekoracja bryczki na ślub - KAJA NAJPIĘKNIEJSZE ARANŻACJE:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony