Strona główna / Biżuteria ślubna / Kolczyki Niebieskie Soutache – KAVRILA
Kolczyki Niebieskie Soutache – KAVRILA

Kolczyki Niebieskie Soutache – KAVRILA

Kolczyki Niebieskie Soutache - KAVRILA

Kolczyki Niebieskie Soutache - KAVRILA. Krótka charakterystyka Firmy:

Kavrila to pracownia artystyczna specjalizująca się w wykonawstwie autorskiej biżuterii oraz dodatków pracochłonną techniką haftu noszącego nazwę soutache (sutasz) na zamówienie. Oferta pracowni jest dość szeroka, niemniej jeśli klient ma jakiś pomysł na wyjątkową biżuterię istnieje możliwość przesłania wytycznych do głównej artystki pracowni celem ustalenia szczegółów i wyceny projektu.

Metody płatności akceptowane prze pracownię to: przelew na konto Bank Pekao S.A., przekaz pocztowy, oraz za pośrednictwem usługi PayPal. Płatność winno się dokonać w terminie 7 dni od daty zamówienia. W przypadku braku otrzymania wpłaty w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia (przy wpłacie na konto lub płatności przelewem) zamówienie zostaje automatycznie anulowane. Zamówienie jest wysyłane w terminie 1-3 dni roboczych od dnia wpływu należności na konto. W przypadku gdy czas realizacji zamówienie może ulec wydłużeniu, kupujący zostanie natychmiast o tym poinformowany w formie email. Koszty transportu pokrywa klient. Zamówienia na terenie Polski wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej albo firmy kurierskiej UPS. Zamówienia zagraniczne - wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zamówienie wysyłane jest listem priorytetowym, poleconym z zadeklarowaną wartością.

Przesyłka ubezpieczona jest do wysokości zadeklarowanej kwoty, stanowiącej wartość zamówionych produktów. W przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki pod wskazanym adresem doręczenia, doręczyciel zostawia awizo. Paczkę można odebrać na Poczcie w ciągu 14 dni roboczych. Brak możliwości wyboru godziny dostarczenia. Artystka nie odpowiada za spóźnienia spowodowane zła pracą Poczty Polskiej. Nie ma również możliwości osobistego odbioru zamówienia. Kupujący może zwrócić towar (wraz paragonem lub rachunkiem) w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania, bez podania przyczyny zwrotu. Kupujący ponosi koszt przesyłki zwrotnej. Pieniądze za zakupiony towar zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymaniu przesyłki ze zwróconym towarem. Zwrócony przedmiot musi być zupełnie nowy, nie noszony, nie uszkodzony w oryginalnym opakowaniu. Koszt wysyłek nie podlega zwrotowi. Paczki za pobraniem nie będą odbierane.  Nie istnieje możliwość zwrotu biżuterii wykonanej specjalne na zamówienie.

Serdecznie zachęcamy do uzyskania większej ilości informacji oraz do zapoznania się z pełną ofertą pracowni KAVRILA.

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.kavrila.com Telefon: E-mail: katarzyna1225@gmail.com

Znajdź Kolczyki Niebieskie Soutache - KAVRILA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii biżuteria ślubna, Kolczyki Niebieskie Soutache - KAVRILA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony