Strona główna / Małopolskie / Stylowy Cadillac do ślubu – KRAK – SERWIS
Stylowy Cadillac do ślubu – KRAK – SERWIS

Stylowy Cadillac do ślubu – KRAK – SERWIS

Stylowy Cadillac do ślubu - KRAK - SERWIS

Stylowy Cadillac do ślubu Fleetwood Presidential 1973 od KRAK - SERWIS z Krakowa. Krótka charakterystyka Firmy:

Krak - Serwis jest firmą świadczącą usługi wynajmu luksusowych limuzyn do ślubu. Zapewnia profesjonalną usługę przewozu Pary Młodej wyjątkowymi stylowymi limuzynami. To co wyróżnia firmę spośród innych, to podejście do klienta, który tego dnia jest najważniejszy, cena usługi nie jest świadczona za godziny, dlatego też nikt nie stresuje Nowożeńców patrzeniem na zegarek, czy przesuwającymi się podczas uroczystości wydarzeniami.

Swoje doświadczenie oraz renomę firma Krak-Serwis buduje już od ponad 20 lat. W tym czasie uczestniczyli w setkach szczęśliwych dni nowożeńców, oraz innych ważnych uroczystościach, jak np.: przewóz dyplomatów z ambasady Chin.

Limuzyny od Krak-Serwis to niepowtarzalny i idealny wybór, dla Par ceniących sobie oryginalność i wyjątkowość. Auta charakteryzują się wyjątkową stylistyką i ekstrawagancją, są unikatowe, kolekcjonerskie. Odrestaurowane i dopracowane w każdym detalu, dopełnią tak uroczysty dzień jak ślub. Podróż w stylizowanym wnętrzu klimatyzowanej, pachnącej i zawsze pełnej romantycznej muzyki salonki dostarczy niepowtarzalnych przeżyć.

Flota samochodów Krak-Serwis to:

  • Stylowy Cadillac do ślubu– Fleetwood Limo 1973 - klastyczna, w 100% oryginalna limuzyna, egzemplarz kolekcjonerski. Posiada wyjątkową stylistykę i ekstrawagancję. Samochody te nadal są używane do celów reprezentacyjnych np. w Stanach Zjednoczonych.
  • Cadillac – Fleetwood Talisman 1974 - niesamowicie komfortowy Cadillac Fleetwood Sixty Brougham Talisman rocznik 1974., jest do dzisiaj kwintesencją luksusu.
  • Mercedes S-Classe - dyplomatyczna limuzyna najchętniej wybierana przez prezydentów prawie wszystkich państw.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Krak-Serwis z Krakowa, na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Towarzystwo Handlowe "Krak-Serwis" Krzysztof Kupiszewski Adres: ul. Pszona 16/4, 31-457 Kraków Strona firmowa: www.limuzyny.kupiszewski.pl Telefon: 12 359-49-00, 501-575-461 E-mail: limuzyny@kupiszewski.pl

Znajdź Stylowy Cadillac do ślubu - KRAK - SERWIS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii samochód do ślubu, Stylowy Cadillac do ślubu - KRAK - SERWIS:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony