Strona główna / Filmowanie / Fotografia ślubna – KRASKA WEDDING STUDIO

Fotografia ślubna – KRASKA WEDDING STUDIO

Fotografia ślubna - KRASKA WEDDING STUDIO

Fotografia ślubna od Kraska Wedding Studio

Krótka charakterystyka Firmy:

Kraska Wedding Studio zajmuje się profesjonalną fotografią ślubną i okolicznościową. Dla tych fotografów nie ma rzeczy niemożliwych. Jedynym ograniczeniem jest inwencja twórcza i pomysły Pary Młodej. Dla większej dogodności nowożeńców usługi fotograficzne podzielone zostały na 4 pakiety, które można oczywiście modyfikować.

  • Pakiet Mini - fotografia ślubna obejmuje zdjęcia z ceremonii zaślubin i wesela tylko do godziny 20.00, zdjęcia dostępne są dla Pary Młodej poprzez galerię internetową po zalogowaniu.
  • Pakiet Midi - rozszerzony jest o zdjęcia z zabawy weselnej oraz oczepin oraz krótki plener ślubny wykonany w dniu uroczystości.
  • Pakiet Maxi - tutaj fotograf towarzyszy nowożeńcom już od momentu przygotowań, przez całe wesele. W cenie jest 3 godzinna sesja zdjęciowa plenerowa innego dnia niż uroczystość.
  • Pakiet All Inclusive - zawierający ponadto plener ślubny bez ograniczeń czasowych oraz klasyczny album ślubny zawierający ok. 100 zdjęć.
Po wykonanej usłudze fotograf oddaje najlepsze zdjęcia, które najbardziej wyrażają dane momenty. Ilość zdjęć uzależniona jest nie od możliwości kart pamięci, a od tego co dzieje się przez cały dzień oraz bawiących się ludzi. Po ślubie na zdjęcia trzeba trochę poczekać, ponieważ są poddawane pracochłonnej obróbce. Zdjęcia mają wyjść naturalnie, ukazywać najważniejsze momenty.
Firma posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania fotografii w budynkach sakralnych.

Zdjęcia wykonywane są pełnoklatkowym cyfrowym aparatem Nikon, ewentualnie zapasowym aparatem z kilka obiektywami i lampą. Fotografowie są przygotowani technicznie na każdą ewentualność, również na sytuacje awaryjne. Do retuszu fotografii wykorzystują nowoczesne oprogramowanie i wypracowaną przez lata technikę, dzięki czemu fotografie są barwne i pełne życia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy Kraska Wedding Studio na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Rzeszów Strona firmowa: www.kraskastudio.pl Telefon: 784-093-590 E-mail: kontakt@kraskastudio.pl

Znajdź Fotografia ślubna - KRASKA WEDDING STUDIO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony