Strona główna / Lubelskie / Kwartet smyczkowy – OFFandBACH

Kwartet smyczkowy – OFFandBACH

Kwartet smyczkowy - OFFandBACH

Kwartet smyczkowy - OFFandBACH. Krótka charakterystyka Firmy:

Kwartet smyczkowy OFFandBACH jest bezpośrednim prekursorem w wytwarzaniu dużych pokładów serotoniny odpowiedzialnej za dobry nastrój i energię do działania. Pomimo dostępności na rynku muzycznym podobnych preparatów, działanie samego kwartetu nie zostało do końca przebadane pod względem skutków ubocznych. Sugeruje się zastosowanie przy problemach sercowych, chwilach samotności, radosnych uniesieniach jak i melancholii.

Kwartet smyczkowy OFFandBACH powstał w 2007 roku pod nazwą Arcobaleno, posiada wieloletnie doświadczenie we wspólnym wykonywaniu muzyki klasycznej, rozrywkowej, jazzowej, rockowej, filmowej i wielu innych gatunkach. Repertuar i zakres gatunkowy pozwala być pewnym, że wybór ten bardzo dobrze wpisze się w oprawę muzyczną każdego ślubu a także nietuzinkowego wesela. W skład kwartetu muzycznego wchodzą absolwenci akademii muzycznych, którzy współpracują z instytucjami kulturalnymi takimi jak Filharmonia Lubelska, Teatr Muzyczny w Lublinie, Instytut Adama Mickiewicza, "OPT Gardzienice" i wiele innych. Warto również dodać, że kwartet jest tworzony przez ludzi dla których muzyka jest pasją, sami tworzą muzykę między innymi do spektakli teatralnych, tanecznych, zajmują się muzyką improwizowaną i jazzową podczas licznych wydarzeń kulturalnych. Szeroki wachlarz repertuaru pozwala dobierać zespołowi muzykę do indywidualnych potrzeb klientów. Wybór kwartetu smyczkowego do oprawy muzycznej zarówno ślubu jak również wesela będzie bez wątpienia rzeczą niezwykle wyróżniającą.

Członkowie kwartetu smyczkowego OFFandBACH: Katarzyna Józefczuk - I skrzypce, Maksymilian Wosk - II skrzypce, Małgorzata Krasowska - altówka, Weronika Kociuba - wiolonczela.

Kontakt do firmy:

Adres: Lublin. Strona firmowa: www.facebook.com/pages/OFF-and-BACH-kwartet-smyczkowy/1516433821913282?ref=hl Telefon: 505-546-908 E-mail: violainka@onet.eu

Znajdź Kwartet smyczkowy - OFFandBACH na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony