Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Wynajem limuzyn na ślub – LIMUZYNY BYDGOSZCZ
Wynajem limuzyn na ślub – LIMUZYNY BYDGOSZCZ

Wynajem limuzyn na ślub – LIMUZYNY BYDGOSZCZ

Wynajem limuzyn na ślub - LIMUZYNY BYDGOSZCZ

Wynajem limuzyn na ślub - LIMUZYNY BYDGOSZCZ. Krótka charakterystyka Firmy:

Uroczystość ślubna należy do takich wydarzeń w życiu człowieka, kiedy chce się, ażeby absolutnie wszystko było maksymalnie unikatowe i  piękne zarazem, a ponadto oryginalne oraz ponadczasowe, tak aby każdy szczegół był dograny do samego końca. Wiedząc jak niezwykle istotną rolę w tym odgrywa auto ślubne, w tym najważniejszym dniu dla nowożeńców, w swojej ofercie firma Limuzyny Bydgoszcz umieściła samochody, które cieszą się największą i niesłabnącą popularnością wśród młodych par. Samochody firmy są wynikiem dobrze przemyślanej selekcji spośród wszystkich aut do ślubu oraz ekskluzywnych limuzyn. Efektem tego jest bardzo ciekawa i oryginalna oferta wyjątkowych, luksusowych aut, niezwykle eleganckich limuzyn na ślubu.

Firma Limuzyny Bydgoszcz obsługuje w głównej mierze imprezy okolicznościowe, takie jak: śluby, wesela, studniówki, wieczory kawalerskie i tym podobne. Firma odbiera także gości z lotniska, dworca i tym podobnych. W swojej ofercie firma posiada między innymi limuzynę Lincoln Tower Car. Samochód posiada niezwykle bogato wyposażone, w pełni funkcjonalne i komfortowe wnętrze. Limuzyna wyposażona jest między innymi w barek, telewizor, video i odtwarzacz CD a także klimatyzację. W samochodzie mieści się (poza rzecz jasna zapewnianym przez firmę kierowcą) osiem osób. Firma podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia, bierze pod uwagę specyfikę i niepowtarzalność każdego z zamówień, stąd każdy wyjazd, wynajem limuzyny wyceniany jest indywidualnie. Niemniej przy zamówieniu usług Limuzyny Bydgoszcz firma oferuje przybieranie auta oraz szampan gratis. Warto również dodać, że firma oferuje szereg promocji, jak na przykład - wynajem limuzyny od poniedziałku do czwartku 20% taniej, podobny rabat można uzyskać przy zamówieniu na ślub, lub wieczór panieński. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Limuzyny Bydgoszcz.

Kontakt do firmy:

Adres: Bydgoszcz Strona firmowa: http://sto1.nazwa.pl/samochoddoslubu_bydgoszcz_pl/index.html Telefon: 794-171-782, 502-104-502 E-mail: biuro@limuzynybydgoszcz.com.pl

Znajdź Wynajem limuzyn na ślub - LIMUZYNY BYDGOSZCZ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii wynajem limuzyn na ślub - LIMUZYNY BYDGOSZCZ:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony