Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje dla 25 osób – LOCOMOTIVA

Pokoje dla 25 osób – LOCOMOTIVA

Pokoje dla 25 osób - LOCOMOTIVA

Pokoje dla 25 osób - LOCOMOTIVA.

Krótka charakterystyka Firmy:

Hotel Locomotiva posiada do dyspozycji swoich gości 14 pokoi, których elegancki wystrój połączony z funkcjonalnym wyposażeniem sprawia, że każdy może się głęboko zrelaksować oraz efektywnie pracować. Goście hotelu rozpoczynają swój dzień od bogatego, pełnowartościowego śniadania w formie bufetu szwedzkiego, który jest wliczony w cenę noclegu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15, natomiast kończy o godzinie 10 dnia następnego. Warto dodać, że pokoje jednoosobowe w hotelu wyposażone są w pojedyncze łóżka, biurko do pracy, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, telefon, radio-budzik, klimatyzację, TV SAT, nieograniczony dostęp do hotelowej sieci HOT SPOT. Każdy z pokoi posiada ponadto łazienkę z kabiną prysznicową oraz kompletnym wyposażeniem (suszarka do włosów, ręczniki oraz kosmetyki). Wszystkie pokoje zlokalizowane są na pierwszym piętrze. Wystrój oraz standard pokoi, zapewniają idealne warunki zarówno do pracy, jak i relaksu, dając klientom poczucie komfortu i zadowolenia z pobytu.

Pokoje dwuosobowe wyposażone są w dwa oddzielne łóżka z możliwością złączenia, biurko do pracy, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, telefon, radio-budzik, klimatyzację TV SAT, nieograniczony dostęp do hotelowej sieci HOT SPOT. Każdy z pokoi posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz kompletnym wyposażeniem (suszarka do włosów, ręczniki oraz kosmetyki).

Pokój dedykowany głównie rodzinom, chcącym zaznać odpoczynku w komfortowych warunkach. Znajduję się w nim łoże małżeńskie typu king-size oraz dwuosobowa rozkładana sofa. Pokój wyposażony jest w biurko do pracy, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, telefon, radio-budzik, klimatyzację TV SAT, nieograniczony dostęp do hotelowej sieci HOT SPOT. Posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz kompletnym wyposażeniem (suszarka do włosów, ręczniki oraz kosmetyki). Dodatkowym atutem jest duży balkon.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Hotelu Locomotiva.

Kontakt do firmy:

Adres: Lublin 20-064, ul. Północna 28C Strona firmowa: www.locomotiva.pl Telefon: (81) 44-11-999 E-mail: info@locomotiva.com.pl

Znajdź Pokoje dla 25 osób - LOCOMOTIVA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii pokoje dla gości - Locomotiva: Sala weselna Lublin - Locomotiva (do 100 osób)

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony