Strona główna / Łódzkie / Sala bankietowa w Łodzi – LORD (do 210 osób)

Sala bankietowa w Łodzi – LORD (do 210 osób)

Sala bankietowa w Łodzi- LORD (do 210 osób)

Sala bankietowa w Łodzi LORD do 210 osób. Krótka charakterystyka Firmy:

Sala Bankietowa LORD w Łodzi zaprasza Pary Młode do organizacji przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Sala znajduje się w dogodnej lokalizacji około 15 km od centrum miasta. Lokal jest nowocześnie urządzony i w pełni klimatyzowany. Przy budynku znajduje się parking samochodowy wyłącznie do dyspozycji gości. Możliwe jest dowolne udekorowanie sali, oraz dowolne rozmieszczenie stołów weselnych.

Sala bankietowa może pochwalić się przynależnością do Grupy CCSS Polska. Jej niepowtarzalny klimat, profesjonalna obsługa, dostarczą Młodym i ich gościom niezapomnianych wspomnień z uroczystości weselnej. Obsługa sali dokłada wszelkich starań, aby spełnić każde życzenia Pary Młodej. Jest w stanie zorganizować przyjęcie weselne nawet dla 200 osób, w wymyślonym przez nowożeńców stylu np. Dzikiego Zachodu, czy kasyna w Las Vegas. W ofercie dodatkowych atrakcji sala posiada zespół muzyczny, dj'a, fotografa i kamerzystę. Dla smakoszy może zaoferować stół dla smakoszy na którym znajdą sie dania specjalne takie jak: sushi, owoce morza, czy kuchnia staropolska - wedłuż życzeń Państwa Młodych.

Lokal zapewnia wysoki standard świadczonych usług, szeroki wybór przygotowywanych dań, fachową i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Przy sali balowej znajdują się pokoje gościnne, które można wynająć dla gości weselnych. Dla każdej Pary Młodej przygotowany jest pokój na noc poślubną w prezencie od obsługi sali.

Kontakt do firmy:

Adres: ul. Byszewska 4, 92-770 Łódź Strona firmowa: www.salalord.pl Telefon: 606-704-806 E-mail: lord@ccss.pl

Znajdź Sala bankietowa w Łodzi - LORD na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innej sali weselnej Dwór Artusa, również należącej do Grupy CCSS Polska.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony