Strona główna / Filmowanie / Profesjonalny film ślubny – M-FILM

Profesjonalny film ślubny – M-FILM

Profesjonalny film ślubny - M-FILM

Profesjonalny film ślubny Lublin od wytwórni filmów M-FILM.

Krótka charakterystyka Firmy:

Filmowanie jest specjalnością wytwórni filmowej M-Film od początku jej działalności, od 1994 roku. Od tego czasu studio zdobyło wiele bezcennego doświadczenia, zarówno w pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami czy instytucjami, między innymi takich znanych marek, jak TVN, Polsat, Poczta Polska, ZTL UMCS, KUL ZPIT Lublin. Dzięki temu M-Film pozyskał wiedzę i umiejętności, które zaowocowały i umożliwiają profesjonalną i całościową obsługę klienta w zakresie wideofilmowania i fotografii ślubnej. Studio realizuje reklamy, odpowiada za nagrywanie wesel, oraz innych różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki własnemu transportowi oraz chęciom może świadczyć swoje usługi w różnych rejonach Polski, nie ograniczając się tylko do Warszawy, czy Lublina - miast, gdzie firma jest najbardziej znana i cieszy się znaczną renomą.

Oferta firmy M-Film jest kompleksowa i elastyczna. Specjalnością jest tworzenie filmów i fotografii pamiątkowych z takich wydarzeń jak ślub czy wesele, jednak wielokrotnie wykonywano fotografie reklamowe, czy produktowe dla najbardziej wymagających klientów. Fotografia ślubna składa się z reportażu z ceremonii zaślubin i zabawy weselnej, oraz z sesji plenerowej w dowolnym miejscu oraz czasie. Dla ekipy nie ma rzeczy niemożliwych, chętnie podejmuje się najdziwniejszych wyzwań, jest otwarta na sugestie i pomysły. Dba o przyjazną atmosferę podczas współpracy.Jeśli szukasz studia, które nakręci i zmontuje Twój Film ślubny odznaczający się najwyższą jakością, który spełnia wszystkie kryteria profesjonalnej produkcji, z wytwórnią filmów M-Film na pewno ten cel osiągniesz.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studia filmu M-Film na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Lublin, ul. Wojciechowska 7J lok. 16 Strona firmowa: www.mfilm.pl Telefon: 81 443-50-58, 601-305-001, 81 503-70-53 E-mail: biuro@mfilm.pl

Znajdź Profesjonalny film ślubny - M-FILM na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii Profesjonalny film ślubny Lublin, Sesja ślubna - M-FILM:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony