Strona główna / Fotografia ślubna / Profesjonalna fotografia ślubna – MACIEJ KOZŁOWSKI

Profesjonalna fotografia ślubna – MACIEJ KOZŁOWSKI

Profesjonalna fotografia ślubna - MACIEJ KOZŁOWSKI

Profesjonalna fotografia ślubna - MACIEJ KOZŁOWSKI z Lublina

Krótka charakterystyka Firmy:

Maciej Kozłowski prowadzi w pełni profesjonalne studio fotografii ślubnej. Swoją działalność prowadzi na terenie województwa lubelskiego, ale również wszędzie tam gdzie zostanie zaproszony przez potencjalnych klientów - ta forma wymaga jednak wcześniejszego umówienia się z fotografem.

Fotografia jest pasją, w którą właściciel fotograf Maciej wkłada całego siebie. Artystyczna fotografia ślubna jest ponadto celem do którego dąży, a takze umiejętnością którą rozwija. Każdy obraz który tworzy jest impulsem do udoskonalenia samego siebie. Profesjonalna fotografia ślubna jest tym, czym Maciej Kozłowski zajmuje się od wielu lat, doświadczenie fotografa i jakość wykonywanych fotografii jest bez wątpienia imponująca. W jego ofecie znajdziecie nie tylko reportaże ślubne, ale również sesje plenerowe ślubne, narzeczeńskie czy brzuszkowe. Miłość, energia, tajemniczość jaką odnajduje pomiędzy parą młodą daje mu satysfakcję z samego bycia z nimi, uczestniczenia w ich niezwykłym i jedynym w swoim rodzaju przeżyciu, które dzięki fotografiom zostaną utrwalone na bardzo długo. Uczucia jakie widzi na twarzach narzeczonych próbuje w całości uwiecznić w kadrze obiektywu, a następnie oddać w postaci w pełni profesjonalnej fotografii ze ślubu i wesela. Fotografia jest tym, co daje wykonawcy ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, która z czasem stała się ogromną przyjemnością i wyzwaniem w dążeniu do osiągania coraz to lepszych i bardziej spektakularnych rezultatów. Maciej Kozłowski specjalizuje się nie tylko w przygotowywaniu tak cenionych przez klientów reportaży ślubnych, fotografowaniu ślubnego w plenerze ale również w fotografii chrzcielnej, fotografii urodzinowej, oraz różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą studia fotograficznego Macieja Kozłowskiego.

Kontakt do firmy:

Maciej Kozłowski Adres: Lublin Strona firmowa: www.maciekkozlowski.pl Telefon: 666-831-932 E-mail: info@maciekkozlowski.pl

Znajdź Profesjonalna fotografia ślubna - MACIEJ KOZŁOWSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony