Strona główna / Fotografia ślubna / Malexandra – Fotografia ślubna Kadrowana Sercem

Malexandra – Fotografia ślubna Kadrowana Sercem

Malexandra - Fotografia ślubna Kadrowana Sercem

Ślubna fotografia artystyczna od Malexandry.

Krótka charakterystyka Firmy:

"Fotografia Ślubna to nie tylko reportaż. To przeżywanie z Parą Młodą każdej sekundy tego wielkiego dnia. To wzruszenia, uśmiechy i chwytanie każdego momentu, by móc go lepiej zapamiętać.

Być z Wami tego dnia znaczy dla mnie wspierać Was, obserwować, w razie potrzeby służyć radą, ale przede wszystkim zapisywać Wasze wspomnienia tak, aby pozostały wiecznie żywe!

Jestem pełnoetatową fotografką, prowadzę firmę i całą siebie poświęcam fotografii. Niedawno sama stałam przed wyzwaniem, jakim jest organizacja Ślubu i wesela - to na pewno pomaga mi w relacjach z moimi Pannami Młodymi :). Lepiej Was rozumiem, a dzięki temu moja praca jest jeszcze przyjemniejsza!

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale na reportaże i plenery jeżdżę absolutnie wszędzie. Nie ważne czy mieszkacie w Łodzi, Zakopanem, na Helu czy w Los Angeles - chętnie spędzę z Wami te krótkie, ale jakże ważne w życiu chwile.

Dzięki swojej pracy, która jest przede wszystkim moją ogromną pasją, poznaję Wasze piękne historie i mogę je dla Was opowiadać kadrami płynącymi prosto z serca!"

Ślubna fotografia artystyczna może obejmować:
  • przedślubne przygotowania Pary Młodej;
  • ceremonię zaślubin w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego;
  • dokumentację fotograficzną przyjęcia weselnego, aż do zabaw oczepinowych;
  • sesję plenerową innego dnia;
  • pamiątkowy album ślubny zawierający do 100 wybranych zdjęć, drukowanych na wysokiej jakości papierze o jedwabistej lub matalicznej strukturze lub do wyboru fotoalbum;
  • ok. 500 drobiazgowo obrobionych graficznie zdjęć zapisanych na spersonalizowanym pendrive.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa / Mińsk Mazowiecki Strona firmowa: www.malexandra.pl Telefon: 502-759-010 E-mail: malexandraphotography@wp.pl

Znajdź Ślubna fotografia artystyczna - MALEXANDRA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony