Strona główna / Filmowanie / Rafał Dziura filmowanie – MAM WESELE

Rafał Dziura filmowanie – MAM WESELE

Rafał Dziura filmowanie - MAM WESELE

Rafał Dziura filmowanie ślubów MAM WESELE Krótka charakterystyka Firmy:

Firma Mam Wesele Rafała Dziury zajmuje się fotografią ślubną oraz filmem. Firma pochodzi z okolic Krosna, ale swoją działalność prowadzi również w okolicach Krakowa, Rzeszowa czy Dębicy. Dzięki realizacji dużej ilości reportaży ślubnych, sesji plenerowych, fotorelacji z komunii, studniówek czy spotkań biznesowych firma posiada ogromne doświadczenie.

Oferta Mam Wesele dla Nowożeńców jest bardzo szeroka. Skierowana jest do Par, chcących filmu niekonwencjonalnego, klimatycznego, nagranego z wyczuciem, filmu który można oglądać wiele razy bez znudzenia... Film z uroczystości ślubnej jest razem z fotografią ślubną najważniejszą pamiątką, tego niepowtarzalnego wydarzenia w życiu Młodej Pary. Firma Mam Wesele Rafała Dziury chętnie podejmuje się realizacji najbardziej kreatywnych pomysłów, jest otwarta na nowe pomysły i sugestie, wykonując zlecenia w pełni profesjonalnie oraz w najwyższej jakości. Filmy są montowane w nowoczesny i interesujący sposób, dzięki dynamicznej formie reportażu, są ciekawe i zachwycają za każdym razem przywołując najmilsze wspomnienia. W każdym filmie dodatkowo znajdują się super trailery. Materiał montowany jest  bez dodatkowych "ozdobników" typu zawijane karteczki, gołąbki itp. Dzięki wyłącznie eleganckim przejściom "filmowym", całość jest odbierana bardzo profesjonalnie. Długość trwania takiego reportażu ślubnego to ok 2.30h, dzięki temu film jest dynamiczny i ciekawy przez całą długość trwania. Jest oczywiście możliwość zamówienia dłuższego filmu.

Gotowy film ślubny Mam Wesele oddaje na Blureyach,  lub tradycyjnym formacie DVD. Dodatkowo można od firmy dostać surowy materiał w jakości Full HD. Zdjęcia fotograf na ślub przekazuje w albumach tradycyjnych, skórzanych lub w formie foto-książki.

- UPOWAŻNIENIE PRZEMYSKIEJ KURII METROPOLITALNEJ (do wykonywania zdjęć i filmów podczas celebracji liturgicznych - UMOWA LICENCYJNA Z ZAIKS (podkłady muzyczne są w 100% legalnie wykorzystywane w filmach)

Kontakt do firmy:

Adres: 38-420 Korczyna (okolice Krosno), ul. Zawiśle 18 Strona firmowa: www.mamwesele.pl Telefon: 607-110-802 E-mail: rafaldziura@poczta.onet.pl

Znajdź Rafał Dziura filmowanie - MAM WESELE na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii filmowanie, Rafał Dziura fotograf na ślub - MAM WESELE:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony