Strona główna / Śląskie / Ręcznie robione dekoracje tortu – Manufaktura Borsuka
Ręcznie robione dekoracje tortu – Manufaktura Borsuka

Ręcznie robione dekoracje tortu – Manufaktura Borsuka

Ręcznie robione dekoracje tortu - Manufaktura Borsuka

Ręcznie robione dekoracje tortu od Manufaktury Borsuka Krótka charakterystyka Firmy:

Manufaktura Borsuka specjalizuje się w ręcznie wykonywanych figurkach do dekoracji tortu. Specjalnością firmy są co prawda personalizowane figurki na torty, niemniej wykonywane są również kolczyki, bransoletki, pierścionki, wisiorki, broszki, kolczyki, bransoletki. Manufaktura Borsuka pozostaje otwarta na propozycje klientów, na indywidualne i nieszablonowe projekty, sugestie. Realizuje specjalne życzenia swoich klientów oraz tak zwane "dziwne zamówienia".

Trzeba się bardzo dobrze zastanowić jakie ręcznie robione dekoracje tortu wybrać na tort weselny, który z zasady ma być niepowtarzalny, unikatowy. Manufaktura Borsuka posiada w swojej ofercie figurki z masy cukrowej. W ofercie firmy można odnaleźć figurki także na inne okoliczności, na przykład na urodziny, uroczystości komunijne, wszelkie rocznice i inne okazje. Warto również dodać, że figurki są podpisywane, w odpowiedni co to uroczystości sposób, to czyni je jeszcze bardziej unikatowymi i niepowtarzalnymi.

Ręcznie robione dekoracje tortu są o tyle wyjątkowe, że Manufaktura Borsuka dokłada starań aby postacie - figurki możliwie dokładnie odwzorowywały przyszłych małżonków. Drobiazgowość i precyzja wykonania jest gwarantem doskonałego efekty końcowego, który bez wątpienia zaskoczy gości weselnych, pozostawiając w ich pamięci ten niezwykły szczegół wyróżniający tort weselny. Liczne opinie zadowolonych klientów są doskonałą rekomendacją Manufaktury Borsuka. Firma świadczy również pomoc przy weselach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Manufaktury Borsuka, ręcznie robione dekoracje tortu będą bez wątpienia pięknym zwieńczeniem każdego tortu weselnego.

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.facebook.com/ManufakturaBorsuka Telefon: E-mail: manufaktura.borsuka@gmail.com

 W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii ręcznie robione dekoracje tortu - MANUFAKTURA BORSUKA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony