Strona główna / Śląskie / Personalizowane figurki na tort – Manufaktura Borsuka
Personalizowane figurki na tort – Manufaktura Borsuka

Personalizowane figurki na tort – Manufaktura Borsuka

Personalizowane figurki na tort - Manufaktura Borsuka

Para Młoda personalizowane figurki na tort od Manufaktury Borsuka Krótka charakterystyka Firmy:

Manufaktura Borsuka specjalizuje się w ręcznie wykonywanych figurkach do dekoracji tortu. Specjalnością firmy są co prawda personalizowane figurki na tort, niemniej wykonywane są również kolczyki, bransoletki, pierścionki, wisiorki, broszki, kolczyki, bransoletki. Manufaktura Borsuka pozostaje otwarta na propozycje klientów, na indywidualne i nieszablonowe projekty, sugestie. Realizuje specjalne życzenia swoich klientów oraz tak zwane "dziwne zamówienia".

Trzeba się bardzo dobrze zastanowić jakie dekoracje wybrać na tort weselny, który z zasady ma być niepowtarzalny, unikatowy. Manufaktura Borsuka posiada w swojej ofercie figurki z masy cukrowej. W ofercie firmy można odnaleźć figurki także na inne okoliczności, na przykład na urodziny, uroczystości komunijne, wszelkie rocznice i inne okazje. Warto również dodać, że figurki są podpisywane, w odpowiedni co to uroczystości sposób, to czyni je jeszcze bardziej unikatowymi i niepowtarzalnymi.

Para ślubna dekoracja tortu jest o tyle wyjątkowa, że Manufaktura Borsuka dokłada starań aby postacie - figurki możliwie dokładnie odwzorowywały przyszłych małżonków. Drobiazgowość i precyzja wykonania jest gwarantem doskonałego efekty końcowego, który bez wątpienia zaskoczy gości weselnych, pozostawiając w ich pamięci ten niezwykły szczegół wyróżniający tort weselny. Liczne opinie zadowolonych klientów są doskonałą rekomendacją Manufaktury Borsuka. Firma świadczy również pomoc przy weselach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Manufaktury Borsuka, personalizowane figurki na tort będą bez wątpienia pięknym zwieńczeniem każdego tortu weselnego.

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.facebook.com/ManufakturaBorsuka Telefon: E-mail: manufaktura.borsuka@gmail.com

 W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii personalizowane figurki na tort - MANUFAKTURA BORSUKA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony