Strona główna / DJ na wesele / Wodzirej Mistrz ceremonii – MARCIN BRODZIŃSKI
Wodzirej Mistrz ceremonii – MARCIN BRODZIŃSKI

Wodzirej Mistrz ceremonii – MARCIN BRODZIŃSKI

Wodzirej Mistrz ceremonii - MARCIN BRODZIŃSKI

Wodzirej Mistrz ceremonii - MARCIN BRODZIŃSKI

Krótka charakterystyka Firmy:

Wodzirej Mistrz ceremonii ponosi odpowiedzialność za każdą minutę Twojego balu - wesela, musi mieć wszystko pod kontrolą. Musi wiedzieć najważniejsze rzeczy dotyczące nowożeńców, a także kiedy i jaki posiłek serwuje szef kuchni, której piosenki najbardziej nie lubi Para Młoda, jaki taniec uwielbiają tańczyć rodzice młodych, a nawet jakie kwiaty lubi przyszła teściowa. Nawet najdrobniejsza informacja jest pomocna w zorganizowaniu wesela, którą będzie się długo wspominać. W prowadzeniu zabaw weselnych potrzebne jest dobre wyczucie, doświadczenie, a przede wszystkim rozeznanie sytuacji i nastroju gości. Wodzirej Mistrz ceremonii prowadzi bale, prymicje, wesela które są jego specjalnością, bale sylwestrowe oraz inne imprezy taneczne.

Jako Mistrz Ceremonii stawia sobie za cel udaną zabawę, która pozostawia po sobie dobre wspomnienie. Zabawę, która nie przyniesie wstydu i obciachu bawiącym się gościom. Nie organizuje zabaw sprośnych, z erotycznymi podtekstami itp... Każde wesele rozpoczynane jest uroczystym korowodem przy dźwiękach poloneza, nawiązując przy tym do epopei A. Mickiewicza "Pan Tadeusz".

Scenariusz imprezy prowadzonej przez Wodzirej Mistrz ceremonii uwzględnia:

  • zabawę,
  • taniec przy dobrej muzyce,
  • czas na konsumpcję,
  • zabawy dla dzieci,
  • śpiewy biesiadne przy akompaniamencie,
  • przepiękny walc tuż po północy, nadający dostojny i uroczysty charakter każdej imprezie.

Wodzirej Mistrz ceremonii - MARCIN BRODZIŃSKI nie pije alkoholu i nie kończy zabawy przed czasem. Posiada doświadczenie w prowadzeniu imprez bezalkoholowych. Dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym oraz oświetleniowym. Gra każdy rodzaj muzyki od  piosenek "z przytupem" przez walce, tanga do  rock&roll-a i muzyki środka. Imprezy prowadzi zwykle w zespole dwuosobowym, gdzie jeden wodzirej jest odpowiedzialny za dobór muzyki, drugi za prowadzenie zabaw.

Kontakt do firmy:

Adres: Kielce Strona firmowa: www.wodzirej.net.pl Telefon:  E-mail: marcin@wodzirej.net.pl

Znajdź Wodzirej Mistrz ceremonii - MARCIN BRODZIŃSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony