Strona główna / DJ na wesele / Profesjonalny DJ-lektor – MARCIN CHOŁUJ
Profesjonalny DJ-lektor – MARCIN CHOŁUJ

Profesjonalny DJ-lektor – MARCIN CHOŁUJ

Profesjonalny DJ-lektor - MARCIN CHOŁUJ

Profesjonalny DJ-lektor na wesele - MARCIN CHOŁUJ

Krótka charakterystyka Firmy:

Profesjonalny DJ-lektor - Marcin Chołuj to prezenter, który w satysfakcjonujący sposób poprowadzi oprawę muzyczną uroczystości okolicznościowych takich jak: przyjęcia firmowe, szkolne a przede wszystkim weselne. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Polsce, a także realizowaniu osobistych pasji profesjonalny DJ-lektor dostarcza usługi na najwyższym poziomie. Firma stawia na zaangażowanie i profesjonalizm dlatego gwarantuje pełną satysfakcję. Świadczy usługi na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem miast: Lublin, Puławy, Warszawa.

Uroczystości weselne prowadzone przez fenomenalnego wodzireja, profesjonalnego dj-lektor weselnego, prowadzenie zawsze odbywa się z klasą i stylem odpowiadającym randze wydarzenia, oczywiście z wyczuciem, na luzie. Wodzirej na wesele to przede wszystkim: ogromne doświadczenie sceniczne i radiowe, wysoka inteligencja i kultura osobista, doskonała dykcja, elegancki ubiór bez zbędnych dodatków. Posiada doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, firmowych i szkolnych, ogromna kolekcja utworów i potężna wiedza muzyczna, gwarancja zrealizowanie każdej muzycznej prośby w trakcie przyjęcia, niezwykłe wyczucie smaku i gustu.

Profesjonalny DJ-lektor zapewnia zaadaptowane do uroczystości przyjęć nagłośnienie wesela, estetyczny wygląd sprzętu, niewielkie jego rozmiary oraz krystaliczne brzmienie. Firma dostarcza również oświetlenie wesela, które jest przystosowane do eleganckich przyjęć, posiada nastrojowe światła dekoracyjne (zarówno statyczne i dynamiczne). Każdy element przyjęcia weselnego, taki jak repertuar, powitanie, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, zabawy, oczepiny, i tak dalej są przed przyjęciem weselnym szczegółowo omawiane z klientem. Za główny cel profesjonalny DJ-lektor -Marcin Chołuj stawia sobie świetną zabawę gości oraz to, żeby wszystko odbyło się dokładnie tak jak klient sobie tego życzy. Dodatkowo na życzenie Państwa Młodych jako atrakcja weselna dostępna jest fontanna alkoholowa.

Kontakt do firmy:

Adres: Puławy - cała Polska Strona firmowa: www.dj-lektor.pl Telefon: 500-80-40-40 E-mail: info@dj-lektor.pl

Znajdź Profesjonalny DJ-lektor - MARCIN CHOŁUJ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Jeden komentarz

  1. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta. Muzyka i prowadzenie zabaw weselnych rewelacyjne. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony