Strona główna / Małopolskie / Mercedes CLA do ślubu – AUTEM NA WESELE
Mercedes CLA do ślubu  – AUTEM NA WESELE

Mercedes CLA do ślubu – AUTEM NA WESELE

Mercedes CLA do ślubu - AUTEM NA WESELE

Mercedes CLA, Porsche Panamera / AutemNaWesele.pl

Krótka charakterystyka Firmy: Wiemy, że dzień ślubu jest dla państwa wyjątkowy. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której do wynajęcia są trzy eleganckie samochody, które sprawią, że podróż na ślub i wesele będzie niezapomniana.

Nasz kierowca lub dwóch kierowców zadba o bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę w trakcie tego niezwykle ważnego dnia. A nasze samochody zrobią wrażenie na gościach weselnych.

W naszej ofercie znajdują się dwa samochody – biały Mercedes CLA do ślubu z pakietem stylistycznym AMG oraz czarny Opel Insignia. Wszystkie te samochody cechują się wyjątkowym stylem, szykiem i elegancją.

W ofercie znajduje się również opcja wynajęcia kierowców w oryginalnych strojach góralski, możliwość zorganizowania napadu zbójnickiego w formie bramy oraz zamówienie wodzireja w stroju góralskim na wesele.

W cenę wliczone jest: • odebranie Pana Młodego spod jego domu • dostarczenie do Panny Młodej w całości i w świetnym humorze 🙂 • przewiezienie do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego • przetransportowanie małżonków do sali weselnej • przejazd na sesję zdjęciową • jeden lub dwóch kulturalnych i eleganckich kierowców, którzy zawsze gotowi są otworzyć parze młodej drzwi od samochodu • dostosowanie odpowiedniej muzycznej playlisty tworzącej nastrój w samochodzie i dopasowanej do państwa preferencji muzycznych

CENNIK: Mercedes CLA AMG ( biały) – 600zł Opel Insignia (czarny) – 300zł

Telefon: 732 255 359 537 532 537 795 991 695

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Mercedes CLA do ślubu, Porsche Panamera / AutemNaWesele.pl oraz do współpracy.

Kontakt do firmy:

Adres: Sucha Beskidzka Strona firmowa: www.autemnawesele.pl Telefon: 732255359 E-mail: kontakt@autemnawesele.pl

Znajdź Mercedes CLA do ślubu - AutemNaWesele.pl na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych zdjęć prezentujących - Mercedes CLA do ślubu:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony