Strona główna / DJ na wesele / Wodzirej i Dj na wesele – MISTRZOWIE CEREMONII

Wodzirej i Dj na wesele – MISTRZOWIE CEREMONII

Wodzirej i Dj na wesele - MISTRZOWIE CEREMONII

Wodzirej i Dj na wesele od Mistrzów Ceremonii.

Krótka charakterystyka Firmy:

Mistrzowie Ceremonii to renomowana marka, jej głównym produktem jest oprawa muzyczna uroczystości okolicznościowych takich jak: przyjęcia firmowe, szkolne a przede wszystkim weselne. Równie mocno Mistrzowie Ceremonii zaangażowani są w pozostałą działalność – fotografię ślubną oraz wideofilmowanie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, wykształceniu muzycznemu, a także realizowaniu osobistych pasji Mistrzowie Ceremonii dostarczają usługi na najwyższym, mistrzowskim poziomie. Firma stawia na zaangażowanie i profesjonalizm dlatego gwarantuje pełną satysfakcję. Mistrzowie ceremonii świadczą usługi na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem miast: Lublin, Warszawa, Rzeszów i Kraków; a również województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i małopolskiego.

Uroczystości weselne prowadzone są w składzie dwuosobowym: fenomenalny wodzirej oraz niezwykle skuteczny dj weselny (wodzirej i Dj na wesele), prowadzenie zawsze odbywa się z klasą i stylem odpowiadającym randze wydarzenia, oczywiście z wyczuciem, na luzie i bez gwiazdorstwa. Wodzirej na wesele to przede wszystkim: wykształcenie muzyczne, ogromne doświadczenie sceniczne i radiowe, wysoka inteligencja i kultura osobista, doskonała dykcja, elegancki ubiór bez zbędnych dodatków. DJ weselny to z kolei: doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, firmowych i szkolnych zdobyte w Wielkiej Brytanii i na terenie całej Polski, ogromna kolekcja utworów i potężna wiedza muzyczna, gwarancja zrealizowania każdej muzycznej prośby w trakcie przyjęcia, niezwykłe wyczucie smaku i gustu oraz elegancki ubiór bez zbędnych dodatków.

Mistrzowie Ceremonii zapewniają zaadaptowane do uroczystości przyjęć nagłośnienie wesela, estetyczny wygląd sprzętu, niewielkie jego rozmiary oraz krystaliczne brzmienie. Firma dostarcza również oświetlenie wesela, które jest przystosowane do eleganckich przyjęć, jest szykowne i posiada nastrojowe światła dekoracyjne (zarówno statyczne i dynamiczne). Bez tandetnych laserów i stroboskopów z dyskotek dla młodzieży. Każdy element przyjęcia weselnego, taki jak repertuar, powitanie, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, zabawy, oczepiny, i tak dalej są przed przyjęciem weselnym szczegółowo omawiane z klientem. Za główny cel Mistrzowie Ceremonii stawiają sobie świetną zabawę gości oraz to, żeby wszystko odbyło się dokładnie tak jak klient sobie tego życzy. Warto również dodać, iż firma posiada duże doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych przyjęć weselnych w różnych językach.

Kontakt do firmy:

Michał Kowalski Adres: Lublin 20-209, ul. Frezerów 3 Strona firmowa: mistrzowieceremonii.pl Telefon: 531-633-700 E-mail: kontakt@mistrzowieceremonii.pl

Znajdź Wodzirej i Dj na wesele - MISTRZOWIE CEREMONII na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony