Strona główna / Biżuteria ślubna / Ręcznie wykonana poduszka na obrączki – NADZWYCZAJKI
Ręcznie wykonana poduszka na obrączki – NADZWYCZAJKI

Ręcznie wykonana poduszka na obrączki – NADZWYCZAJKI

Ręcznie wykonana poduszka na obrączki - NADZWYCZAJKI

Ręcznie wykonana poduszka na obrączki od Nadzwyczajki.

Krótka charakterystyka Firmy:

Sklep internetowy Nadzwyczajki oferuje swoim klientom niepowtarzalne wzory nie tylko zaproszeń ślubnych, ale także innych dodatków, które mogą uświetnić każde wesele i upiększyć każdy stół. Proponowane przez firmę winietki imienne, zawieszki i etykiety na alkohol, menu weselne, weselna księga gości, ręcznie wykonana poduszka na obrączki, podziękowania i inne produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby kolorystyką, grafiką i stylem pasowały do zaproszeń. Pozwala to stworzyć spójny wystrój sali i stołów weselnych. Projekty firmy są oryginalne i różnorodne, dzięki temu nawet najbardziej wymagająca Para Młoda znajdzie coś dla siebie i będzie mogła cieszyć się swoim wyjątkowym, szczególnym dniem.

Zamawiając zaproszenia ślubne od firmy Nadzwyczajki klient ma pewność, że otrzyma produkt, którego nie ma nikt inny. Jest tak dlatego, gdyż przygotowywane przez wyspecjalizowanych, profesjonalnych grafików zaproszenia są niepowtarzalne i unikalne. Wykonywane na zamówienie zaproszenia na ślub i wesele to pewność pełnej oryginalności. Ponieważ firma kładzie zdecydowany, silny nacisk na jakość oferowanych produktów, zamawiając w sklepie Nadzwyczajki klient ma pewność, że otrzyma zestaw zaproszeń ślubnych zgodny z jego oczekiwaniami. O tym, że to stwierdzenie to więcej niż pusty slogan świadczy wielka liczba pozytywnych komentarzy i zadowolonych klientów.

Niezależnie od tego, czy klient zamawia zaproszenia na urodziny, chrzest czy ślub w sklepie Nadzwyczajki wie, że będą indywidualne i niepowtarzalne. Co to konkretnie znaczy? Choćby to, że klient może przesłać do firmy wybrane przez siebie zdjęcie, a Nadzwyczajki wkomponuje je w zaproszenie. W ten sposób klient otrzyma produkt nie tylko unikalny, ale w wyjątkowy sposób dopasowany do niego samego.

Jeżeli klient uzna, że chce zaproszenia na ślub, chrzest czy urodziny zobaczyć na własne oczy, dotknąć i sprawdzić jakość użytych materiałów, wówczas firma prześle do niego próbki. Można zamówić je w tak zwanym sezonie próbkowym i sprawdzić, który z produktów firmy najbardziej mu odpowiada. Nadzwyczajne? Dla Nadzwyczajek to całkiem normalne.

Kontakt do firmy:

Adres: Katowice 40-555,  ul. Rolna 43c Strona firmowa: www.nadzwyczajki.pl Telefon: (33) 444-64-93, 663-911-861 E-mail: anna.pinkosz@nadzwyczajki.pl

Znajdź Ręcznie wykonana poduszka na obrączki - NADZWYCZAJKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii ręcznie wykonana poduszka na obrączki, atrakcje na wesele - NADZWYCZAJKI:  

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony