Strona główna / Atrakcje weselne / Nalewki na wesele – NALEWKARNIA LONGINUS
Nalewki na wesele – NALEWKARNIA LONGINUS

Nalewki na wesele – NALEWKARNIA LONGINUS

Najlepsze nalewki na wesele - NALEWKARNIA LONGINUS

Najlepsze nalewki na wesele od Nalewkarni Longinus.

Krótka charakterystyka Firmy:

Nalewkarnia Longinus jest małym rodzinnym przedsięwzięciem, próbującym wskrzesić tradycję produkcji wspaniałych i oryginalnych nalewek owocowych. Produkty takie gościły na stołach przodków dodając uroku i blasku zarówno wytwornym ucztom jak i nieco skromniejszym codziennym posiłkom.

Nalewki owocowe cieszyły się olbrzymią popularnością, między innymi ze względu na niepowtarzalny smak i zapach surowców użytych  do ich produkcji, jak również ze względu na prestiż, który im towarzyszył. Z wykwintnymi nalewkami można się było spotkać w zamożnych domach, w których dużą wagę przywiązywano do jakości serwowanych trunków. Dzięki tej wyjątkowej pozycji nalewek w kuchni polskiej, ich produkcją zajmowali się prawie wszyscy. Niemal każdy szanowany dom ziemiański skrywał w swych piwniczkach oryginalne i przepyszne w smaku nalewki. Produkcję tego typu trunków chce przywrócić Nalewkarnia Longinus. Od ponad 15 lat właściciele zajmują się wytwarzaniem nalewek owocowych wypróbowując różne tradycyjne receptury i surowce. Bardzo dobre opinie podsunęły myśl, aby z tymi wyrobami wyjść do szerszej grupy ludzi ceniących najwyższą jakość i niezapomniany smak. W ten sposób w 2008 roku został podjęty wysiłek zarejestrowania tej działalności. Nie było to proste, ale powiodło się.
Nalewkarnia Longinus produkuje najlepsze nalewki na wesele, nalewki owocowe ze świeżych owoców i najlepszych spirytusów, w niewielkich szklanych naczyniach. Proces maceracji owoców w spirytusie trwa od kilku do kilkunastu miesięcy, następnie owoce są oddzielane od płynu (owoce są dodatkowo wyciskane w specjalnej ręcznej prasie, tak aby nie zmarnować ani kropli cennego płynu). Tak uzyskany nalew dosładzany jest najwyższej jakości syropem cukrowym i pozostawiany do dalszego leżakowania i klarowania. Odpowiednio dojrzała nalewka jest dopiero filtrowana i rozlewana do butelek. Produkt, który trafia na stoły klientów, to efekt wielomiesięcznej pracy i wieloletnich doświadczeń. Wszystkie prace związane z produkcją nalewek są wykonywane ręcznie.

Kontakt do firmy:

Adres: Ciechanów 06-400, ul. Leśna 52. Strona firmowa: www.nalewki.net Telefon: 23 673-59-63, 602-187-986 E-mail: rafaldzilinski@o2.pl

Znajdź Najlepsze nalewki na wesele - NALEWKARNIA LONGINUS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony