Strona główna / Biżuteria ślubna / Kuferek ślubny – OXI GRA
Kuferek ślubny – OXI GRA

Kuferek ślubny – OXI GRA

Kuferek ślubny - OXI GRA

Kuferek ślubny od Oxi Gra.

Krótka charakterystyka Firmy:

Oxi Gra to pracowania specjalizująca się w rękodzielnictwie wszelkiego rodzaju (na przykład naszyjniki, dzieła rocznicowe, brosze, ozdobne pudełka na prezenty, szkatułka z koronkami i tym podobne), krótko mówiąc rzeczy - dzieła niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i unikatowe. Są to rzeczy wykonane od początku do końca w sposób ręczny (są dla przykładu ręcznie malowane), emanujące niezwykłą fantazją artystki i unikalnym stylem wykonania, który nosi na sobie symbol ogromu pracy, jaką należy włożyć w ich przygotowanie.

We współczesności dominują rzeczy, które są sprzedawane, dostępne na szeroką skalę - dostępne masowo. Posiadanie na własność przedmiotu, który został sporządzony tylko w jednym egzemplarzu, dla jednej osoby, w pełni upoważnia, aby czuć się wyróżnionym. Dzieła artystki nie są wykonywane w sposób masowy, z tego powodu niemożliwe w istocie jest, aby inna osoba posiadała drugi taki sam przedmiot. Dodatkowo główna artystka pracowni Oxi Gra dokłada starań aby swoje dzieła wykonywać z wielką starannością, z dbałością o najmniejsze szczegóły, które są przecież tak istotne. Główna artystka w Oxi Gra jest w stanie stworzyć dla klienta wiele cudownych rzeczy odpowiadających tematycznie charakterowi uroczystości, bądź okazji na jaką ma być ten przedmiot.

Wszystko, co jest tworzone w pracowni artystycznej Oxi Gra, powstaje jako coś twórczego, pomysłowego, nieszablonowego. Dzieła kreatorki bez wątpienia łączy jedno: są po prostu skrajnie unikatowe, niepowtarzalne i urzekające, trafiają do serca, wszystkie je można uznać za pewnego rodzaju dzieła sztuki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą pracowni artystycznej Oxi Gra.

Kontakt do firmy:

Adres: Kielce. Strona firmowa: www.oxigra.blogspot.com Telefon: 888-746-718 E-mail: oxigra@interia.pl

Znajdź Kuferek ślubny - OXI GRA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii prezenty hand-made Kuferek ślubny - OXI GRA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony