Strona główna / Atrakcje weselne / PIASKOWE ANIMACJE – ekskluzywna oprawa wesela

PIASKOWE ANIMACJE – ekskluzywna oprawa wesela

PIASKOWE ANIMACJE - Ekskluzywna oprawa wesela

PIASKOWE ANIMACJE - Ekskluzywna oprawa wesela

Krótka charakterystyka Firmy:

Piaskowa Animacja jest formą sztuki, która łączy pewne elementy tradycyjnej animacji, rysunku i sztuki performance. Za pomocą piasku można opowiedzieć historię lub tworzyć serię scen. Artysta "rysuje" piaskiem na żywo na oczach widzów, na wiele różnych sposobów, co w efekcie końcowym tworzy efekt animacji. Powstająca z wysypanego na powierzchnię stołu piasku historia dosłownie „dzieje się” w danym momencie, a widz ma możliwość delektowania się obrazami przekazywanymi przez projektor na wstawionym na scenie ekranie.

Stale rosnące zainteresowanie tą atrakcją eventową mówi samo za siebie. Atrakcja ta jest bardzo uniwersalna. Można przedstawić historię zapoznania się Pary Młodej, przedstawić życzenia dla zakochanych, życzenia na podróż poślubną lub podziękowania dla Rodziców. Oczywiście każde wesele jest wyjątkowym i bardzo indywidualnym wydarzeniem co artyści starają się uchwycić w swojej animacji.

 

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.piaskoweanimacje.pl E-mail: biuro@piaskoweanimacje.pl Telefon: 606 437 773, 696 777 410

Znajdź PIASKOWE ANIMACJE - ekskluzywna oprawa wesela na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Atrakcja weselna. Jako dodatkowy prezent dla Pary Młodej i gości artystka po zakończeniu animacji proponuje 30-minutowe warsztaty dla chętnych i kreatywnych uczestników.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony