Strona główna / Lubelskie / Trzypiętrowy tort ślubny – CUKIERNIA M.M. STASZEK
Trzypiętrowy tort ślubny – CUKIERNIA M.M. STASZEK

Trzypiętrowy tort ślubny – CUKIERNIA M.M. STASZEK

Trzypiętrowy tort ślubny - CUKIERNIA M.M. STASZEK

Trzypiętrowy tort ślubny - Piekarnia-Cukiernia M. M. Staszek. Krótka charakterystyka Firmy:

Piekarnia-Cukiernia M. M. Staszek została założona w roku 1998. Firma jest zlokalizowana w miejscowości Łucka Kolonia oddalonej o około 1,5 km od Lubartowa i około 20km od miasta Lublin. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się głównie wypiekiem tradycyjnego pieczywa (jak na przykład: chleb, bułki, drożdżówki). Aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów oferta jest stale poszerzana. W roku 2004 piekarnia została rozbudowana o dodatkową halę produkcyjną, w której powstają wyroby cukiernicze. Obecnie wypiekanych jest ponad 40 gatunków chleba i bułek oraz różnego rodzaju ciasta, ciastka i torty. Sukces produktów firmy jest uwarunkowany naturalnością składników i tradycyjnych receptur wypieku. Pieczywo wytwarzane jest metodami naturalnymi, na zakwasie chlebowym, bez konserwantów. Firma gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów, a także zapewnia terminowość dostaw. W ofercie firma posiada ponad 20 różnego rodzaju ciast, tortów weselnych, komunijnych, urodzinowych, okolicznościowych, firmowych a również ciasteczka i ciasta francuskie. Warto dodać, że firma realizuje zamówienia na torty weselne, ciasta na terenie Lubartowa, Lublina i okolic.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą piekarni i cukierni M. M. Staszek.

Kontakt do firmy:

Adres: Lubartów 21-100, Łucka Kolonia 119. Lublin, ul. Pocztowa 2A lok. nr. 21. Strona firmowa: http://mmstaszek.pl Telefon: (81) 85 55 397, 535 222 852 E-mail: biuro@mmstaszek.pl

Znajdź Trzypiętrowy tort ślubny - CUKIERNIA M.M. STASZEK na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych w kategorii trzypiętrowy tort ślubny, torty weselne - Piekarnia-Cukiernia M. M. Staszek:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony