Strona główna / Biżuteria ślubna / Finezyjne kolczyki sutasz – PILLOW DESIGN
Finezyjne kolczyki sutasz – PILLOW DESIGN

Finezyjne kolczyki sutasz – PILLOW DESIGN

Finezyjne kolczyki sutasz - PILLOW DESIGN

Finezyjne kolczyki sutasz do ślubu od Pillow Design. Krótka charakterystyka Firmy:

Pillow Design to studio w którym wytwarzane są niesamowite rzeczy z sutaszu. Małgorzata Sowa jest nie tylko wykonawczynią ale również główną projektantką biżuterii ślubnej i założycielką polskiej marki biżuterii ślubnej wykonywanej techniką haftu sutaszowego, która jako pierwsza wyspecjalizowała się w projektowaniu i tworzeniu biżuterii dedykowanej przyszłym Pannom Młodym.

PiLLow Design powstał w roku 2008, od początku była to marka biżuteryjna i od początku była związana z szyciem i haftowaniem. W pracowni rozkwitają satynowe, szyte broszki. Lata 2009 - 2011 to czas wytężonej, intensywnej pracy, to także okres doskonalenia własnych umiejętności zarówno technicznych, jak i z zakresu projektowania. PiLLow Design rośnie w siłę, nabiera rozpędu i dzięki oryginalnemu wzornictwu i nowatorskim połączeniom materiałów i form, przebija się przez trudny rynek modowy. Obiera również swój ostateczny kierunek, którą jest moda ślubna. Końcówka roku 2011 jest dla głównej projektantki wyjątkowa. To wtedy bowiem zostaje opublikowana pierwsza w całej Europie książka o haftowaniu sutaszem.  "Haft sutasz krok po kroku - kolczyki Lawendowy Krem" to pierwsza książka wydana przez Pillow Design. W 2012 roku PiLLow Design zostaje laureatem prestiżowego konkursu Warsaw Street of Design. Końcówka tegoż roku to dla głównej projektantki kolejny krok milowy. Pierwsze wydanie książki, jak i jej dodruk, sprzedały się bardzo dobrze, nakład zostaje błyskawicznie wyczerpany. Pillow Design postanawia (wspólnie z wydawnictwem), o wydaniu drugiej części podręcznika. Tym sposobem zostaje wydana następna książka pod tytułem "Haft sutasz krok po kroku - bransoletka Szeherezada". Od 2012 roku, opanowawszy technikę do perfekcji trwają intensywne prace nad wzornictwem marki, powstają nowe, ślubne kolekcje, które cieszą się uznaniem klientów do dziś.

W roku 2013 bizuteria PiLLow Design zostaje wyróżniona znakiem jakości Poland Handmade. 2014 rok to czas kolejnych przełomów. Ma miejsce nawiązanie współpracy z innymi, wiodącymi firmami w branży ślubnej, oraz poznanie nowych kontrahentów, marki, z którymi wspólnie trwa budowanie pozycji PiLLow Design w świecie mody ślubnej. Biżuteria PiLLow Design wielokrotnie pojawia się na łamach największych ślubnych wydawnictw w Polsce.

Kontakt do firmy:

Małgorzata Sowa Adres:  Strona firmowa: www.pillowdesign.pl, www.facebook/pillowdesign Telefon: 530-756-909 E-mail: gosia.sowa@gmail.com

Znajdź Finezyjne kolczyki sutasz - PILLOW DESIGN na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii biżuteria ślubna, finezyjne kolczyki sutasz do ślubu- PILLOW DESIGN:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony