Strona główna / Atrakcje weselne / Podróż Poślubna Marzeń – wyjazd do Rzymu
Podróż Poślubna Marzeń – wyjazd do Rzymu

Podróż Poślubna Marzeń – wyjazd do Rzymu

Podróż Poślubna Marzeń - wyjazd do Rzymu

Podróż Poślubna Marzeń - wyjazd do Rzymu. Krótka charakterystyka Firmy:

Rzym to historyczne miasto pełne antycznych zabytków i ruin. Miasto kształtowane przez artystów z różnych epok, miasto gdzie najwięksi artyści mogli realizować swoje dzieła na zlecenie papieży. Odznacza się ogromną ilością pięknych fontann, kościołów o bogatych fasadach, sztuki inspirowanej antykiem. Miasto jedyne w swoim rodzaju, inspirujące, fascynujące, gdzie na każdym kroku można natrafić na niesamowite zabytki klasy światowej.

Wyjazd do Rzymu w Podróż Poślubną to spełnienie marzeń wielu Par Młodych. Firma Podróż poślubna marzeń oferuje realizację tych marzeń, a dodatkowo ogromą ilość atrakcji, aby wyjazd ten był niezapomniany, pełen romantycznych doznań i cudownych chwil. Wyjazd do Rzymu połączony jest ze zwiedzaniem miasta z przewodnikiem, romantyczną sesją zdjęciową oraz Audiencją Papieską. Podczas wycieczki nowożeńcy mają zagwarantowane noclegi ze śniadaniem w Centrum Rzymu oraz transfer z Lotniska do hotel oraz na Lotnisko ekskluzywnym samochodem BMW serie 7. W programie pobytu w stolicy Włoch jest zwiedzanie z Przewodnikiem miasta, jego zabytków oraz Watykanu. W planach jest również modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II oraz bezpłatne karty wstępu na Audiencję Papieską z podejściem w eleganckich strojach Ślubnych do Ojca Świętego. Podczas zwiedzania zapewniony jest transport ekskluzywnym samochodem BMW serie 7. Organizator wykona dla Młodej Pary sesję zdjęciową w Strojach Ślubnych w wybranych przez młodych miejscach, następnie przekaże Parze Młodej album pamiątkowy z Podróży Poślubnej oraz sesji zdjęciowej w Rzymie. Dla podkreślenia tego romantycznego wyjazdu w programie jest obiado/kolacja przy Świecach w Restauracji w Centrum Rzymu.

  • Na życzenie młodych jest możliwość organizacji ślubu w jednym z rzymskich kościołów, oraz zorganizowanie przyjęcia weselnego w Rzymie.

Zapraszamy do zapoznania się zofertą firmy na poniższej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Via Barberini 3a, 00187 Roma, ITALIA Strona firmowa: www.podrozposlubnamarzen.pl Telefon: +39 39 26 26 26 22 - kontakt w języku polskim E-mail: info@podrozposlubnamarzen.pl

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony