Strona główna / Podkarpackie / Podziękowanie dla rodziców – SZTUKATERIA
Podziękowanie dla rodziców – SZTUKATERIA

Podziękowanie dla rodziców – SZTUKATERIA

Podziękowanie dla rodziców - SZTUKATERIA

Podziękowanie dla rodziców od Sztukaterii. Krótka charakterystyka Firmy:

Własnoręczne tworzenie unikatowych produktów przynosi dużo satysfakcji, ciekawe, nietuzinkowe produkty zawsze wyróżniają pracownię artystyczną Sztukateria.  Pod tą marką Katarzyna Sypuła oferuje tworzone wiele dzieł doskonałych wręcz do wykorzystania na każdym weselu.

Pracownia artystyczna Sztukateria powstała jako wynik pasji robienia rzeczy nietuzinkowych, oryginalnych i nieszablonowych. Zakres oferty pracowni jest niezwykle bogaty i nastawiony na zadowolenie szerszej rzeszy klientów. W ramach pracowni wykonywana jest na przykład biżuteria na ślub i wesele. Piękne kolczyki na ślub oraz wesele dla Pań to tylko ułamek bogactwa oferty, w tej bowiem odnaleźć można również szeroki wachlarz zaproszeń ślubnych, podziękowanie dla rodziców czy nawet winietek na alkohole.

W pracowni artystycznej Sztukateria dokłada się wszelkich starań aby wykonanie interesujących klienta rzeczy było jakościowo bardzo dobre. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracowni artystycznej Sztukateria, bez wątpienia każdy znajdzie tu coś, co nie tylko mu się spodoba, ale być może go zainspiruje.

Kontakt do firmy:

Katarzyna Sypuła Adres: Polańczyk 38-610, Solina 29. Strona firmowa: https://www.facebook.com/sztukateria.firma?fref=ts Telefon: 721-456-554 E-mail: sztukateria.pracownia@gmail.com

Znajdź Pracownia Artystyczna Sztukateria na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych dzieł pracowni artystycznej SZTUKATERIA:  

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony