Strona główna / Atrakcje weselne / Pokaz Rycerski na wesele – THUNDER
Pokaz Rycerski na wesele – THUNDER

Pokaz Rycerski na wesele – THUNDER

Pokaz Rycerski na wesele - THUNDER

THUNDER - dla Ciebie zrobi Pokaz Rycerski na wesele. Krótka charakterystyka Firmy:

Firma THUNDER składa się z młodych, kreatywnych i ambitnych ludzi, którzy podejmą się przygotowania niemal każdego rodzaju pokazu. THUNDER może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży eventowej. Inspiracja zespołu do wszystkiego, co w jakikolwiek łączy się z bronią, rycerstwem, czy też igraniem z ogniem trwa już przeszło sześć lat. Przez ten czas zespół zdążył nabrać olbrzymiego doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju imprez.

Większość z zespołu interesuje się militariami, dlatego też, w ofercie THUNDER znaleźć można broń konwencjonalną, oraz nietypową, na którą to według polskiego prawa nie wymagane są pozwolenia. Wśród członków grupy znaleźć można piękne kobiety, zawodników sportów siłowych, jak również byłych żołnierzy jednostek specjalnych, zatem podczas występu można się czuć w pełni bezpiecznie.

Pokazom zawsze towarzyszy miła i przyjazna atmosfera, firma kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo osób biorących udział w pokazach, oraz widzów.

Ślub to bez wątpienia wydarzenie, które na zawsze pozostaje w pamięci Pary Młodej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowożeńców firma THUNDER przygotowała szereg atrakcji, które uczynią ten dzień wyjątkowym. W humorystyczny sposób zespół przeniesie klientów do epoki muszkieterów, szlachty polskiej, rycerzy zakonu krzyżackiego, pokaz fireshow rozgrzeje serca młodej pary.

Do najlepszych propozycji na ten szczególny czas firm THUNDER proponuje: staropolskie powitanie, eskortę rycerską pod ołtarz, szpaler rycerski, salwy z muszkietów, falkonetu na cześć młodej pary, pokazy walk rycerskich z XV i XVII wieku, pokazy i nauka tańca historycznego, staropolskie oczepiny, pokazy teatru ognia Draco, sesje ślubną z udziałem rycerzy (możliwość  wypożyczenia strojów, sukni rycerskich) oraz pokaz sztucznych ogni. Pokaz rycerski na wesele jest więc tylko jedną z wielu atrakcji oferty firmy, zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą firmy THUNDER.

Kontakt do firmy:

Adres: Sandomierz 27-600, ul. Wiśniowa 3. Strona firmowa: www.thunder.com.pl Telefon: 515 677 534, 515 124 902 E-mail: arkadiusz@thunder.com.pl, piotr@thunder.com.pl

Znajdź THUNDER na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii atrakcje weselne, pokaz rycerski na wesele THUNDER:  

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony