Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje gościnne – SALA PREZYDENCKA (do 60 osób)

Pokoje gościnne – SALA PREZYDENCKA (do 60 osób)

Pokoje gościnne - SALA PREZYDENCKA (do 60 osób)

Pokoje gościnne i sala weselna w Legionowie. Krótka charakterystyka Firmy: Sala Prezydencka jest miejscem, gdzie organizowane są różnego rodzaju okolicznościowe imprezy. Do dyspozycji klientów jest restauracja oraz hotel. W przypadku organizowania w tym obiekcie wesela do dyspozycji są dwie duże, eleganckie i klimatyzowane sale. Sala bankietowa - przestronna, dla około 200 gości, druga sala - konferencyjna - jest mniejsza do 50 osób. Atrakcją tej sali jest antresola, która umożliwia oglądanie dolnej sali. Dodatkowo goście mogą korzystać z dwóch barów oraz podestu dla orkiestry lub DJ-a. Lokal gwarantuje również bezpłatny dostęp do internetu oraz w razie potrzeby przygotowanie cateringu. Menu Sali Prezydenckiej oferuje dania kuchni polskiej, smaki świata oraz specjalne menu dla dzieci. Pokoje gościnne przy restauracji zapewniają bazę noclegową dla ok. 60 gości weselnych w pokojach 2, 3, 4 – osobowych. Każdy pokój posiada oddzielne łóżka, świeżą i czystą pościel, ręczniki, telewizor oraz łazienkę. Do dyspozycji gości jest również aneks kuchenny wraz z lodówką. W ciepłym wnętrzu restauracji również jest możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych i biznesowych. W dniu rezerwacji Sala Prezydencka nie organizuje innych spotkań, zamyka obiekt, aby nikt nieproszony nie zakłócał spokoju podczas zabawy weselnej. Możliwe jest przygotowanie sali przez pracowników lokalu wg. zgłoszonego wcześniej, wybranego schematu (np. ustawienie stołów podczas wesela) - przestronność sali pozwala na dostosowanie jej wystroju do gustu i stylu Pary Młodej np. wystrój w stylu pałacowym. Uroczystości weselne organizowane są w jednej cenie bez żadnych dodatkowych opłat. Cena obejmuje:
  • catering,
  • obsługa kucharzy,
  • kelnerów
  • dekoracja stołów oraz
  • specjalny tort weselny dla nowożeńców.
Sala Prezydencka gwarantuje gościom weselnym niezapomniane wrażenia, otacza Parę Młodą szczególną opieką nie tylko służąc radą, ale też pomocą w każdej kwestii. Za dodatkową opłatą, oczywiście na życzenie klienta kucharze mogą przygotować specjalne menu dostosowane do stylu i charakteru uroczystości: np. stół wiejski, stół sushi, fontannę alkoholową, pieczone prosię i inne. Na terenie obiektu znajduje się obszerny, bezpłatny strzeżony parking.

Kontakt do firmy:

Sala Prezydencka Sebastian Bugała Adres: 05-120 Legionowo, ul. Norwida 2c Strona firmowa: www.salaprezydencka.pl Telefon:796-625-619, 602-894-652 E-mail: info@salaprezydencka.pl

Znajdź Pokoje gościnne - SALA PREZYDENCKA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii baza noclegowa, Sala prezydencka na wesele - SALA PREZYDENCKA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony