Strona główna / Małopolskie / Porsche Cayenne do ślubu – MAT-SPORT
Porsche Cayenne do ślubu – MAT-SPORT

Porsche Cayenne do ślubu – MAT-SPORT

Komfortowe i ekskluzywne Porsche Cayenne do ślubu - Mat-Sport

Komfortowe i ekskluzywne Porsche Cayenne do ślubu - Mat-Sport.

Krótka charakterystyka Firmy: Mat-Sport wychodzi z niezwykła ofertą skierowaną do osób które planują ślub lub inne wydarzenie, któremu zamierzają nadać niepowtarzalny i uroczysty charakter. Mat-Sport oferuje wynajm eleganckich i komfortowych limuzyn, takich jak: Porsche Cayenne, BMW X6, Nissan QASHQAI, BMW MPAKIET F10, AUDI A6 C7, VW Touareg, BMW E60 530D oraz Audi Q7.

Auta posiadają komfortowe, przestronne wnętrza z dwustrefową klimatyzacją i podgrzewanymi fotelami. Samochody te są świetnym połączeniem elegancji, nowoczesności i sportowego zacięcia. Z pewnością wzbogacą i upiększą ten niepowtarzalny dzień jakim jest ślub. Warto dodać, że samochody prowadzone są przez kulturalnego, miłego i elegancko ubranego kierowcę. Usługi zapewniane są na terenie całej Polski, jednakże we względu na bardzo duże zainteresowanie wymagany jest wcześniejszy kontakt w celu umówienia dogodnego terminu i ceny.

W cenę usługi wpisany jest:
  • Przyjazd po Pana Młodego;
  • Przejazd od Pana Młodego do Pani Młodej;
  • Przejazd Nowożeńców do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego;
  • Przejazd po Mszy Św. na salę weselną.

Istnieje możliwość dostosowania harmonogramu i usługi do indywidualnych życzeń Państwa Młodych. Mat-Sport radzi aby przystrojeniem samochodu zając się we własnym zakresie (ze względu na różne gusta klientów), wówczas kierowca podjeżdża pod wskazaną przez klienta kwiaciarnię lub miejsce, gdzie ma być przystrojony samochód. Jeżeli jednak klient nie ma jednak możliwości, bądź chęci samodzielnego wyboru ozdoby na samochodu, wówczas to firma udostępnia przystrojenie aut w zaprzyjaźnionej kwiaciarni według wskazówek klienta. Firma Mat-Sport zapewnia o swoim profesjonalnym podejściu do każdego klienta, które spowoduje, że nie nikt nie pożałuje swojego wyboru.

Kontakt do firmy:

Adres: Busko-Zdrój 28-100, ul. Bolesława Prusa 9. Strona firmowa: Telefon: 888-746-718 E-mail: bmwwesela@gmail.com

Znajdź Komfortowe i ekskluzywne Porsche Cayenne do ślubu - MAT-SPORT na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii komfortowe i ekskluzywne Porsche Cayenne do ślubu - MAT-SPORT:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony