Strona główna / Filmowanie / Ślubne Studio Filmowe – PRO-MIX

Ślubne Studio Filmowe – PRO-MIX

Ślubne Studio Filmowe - PRO-MIX

Ślubne Studio Filmowe od Pro-Mix.

Krótka charakterystyka Firmy:

Nadrzędnym celem firmy Pro-Mix jest najwyższa jakość i zadowolenie klienta. Firma stanowi zespół ambitnych, kreatywnych i dbających o najmniejszy nawet szczegół ludzi. Jako firma PRO-MIX istniejemy na rynku od 1992 roku, bogate doświadczenie pozwala firmie na profesjonalną realizację zleceń związaną z videofilmowaniem, montażem i fotografią. Filmowanie i późniejsza obróbka odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Do realizacji zamówień, firma korzysta z licencjonowanego oprogramowania dzięki czemu klient ma zawsze pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Każdy kamerzysta należący do zespołu Pro-Mix dba o najwyższą jakość filmowanego obrazu. Zespół Pro-Mix ciągle podnosi własne zdolności dzięki czemu każde kolejne zlecenie to uśmiech klienta gdy odbiera finalny produkt.

Firma współpracuje z wieloma firmami z branży, zespół jest otwarty na idee i pomysły swoich klientów. Pro-Mix podejmie się każdego, nawet najbardziej nowatorskiego zlecenia na videofilmowanie w Lublinie i województwie lubelskim. Firma specjalizuje się w filmowaniu: ślubów i wesel,wydarzeń sportowych,imprez okolicznościowych, spotów reklamowych i innych.  Konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług i zadowolenie klienta – oto dewiza Pro-Mix.

Dzięki studiu Pro-Mix klient może zatrzymać czas na dłużej, to jest coś o czym musi zawsze pamiętać. Oferta studia nie jest kolejną wyliczanką tego co firma może zaoferować swoim klientom, studio chce żebyś to klient powiedział firmie o swoich potrzebach. Aby klient był usatysfakcjonowany decydując się na usługi studia, firma zawsze traktować każde zlecenie indywidualnie. Czas, forma, wykonanie, montaż – za każdym razem będą dostosowane tylko i wyłącznie do konkretnych oczekiwań.

Kontakt do firmy:

Adres: Lublin, ul. Turystyczna 38 Strona firmowa: studiopromix.pl Telefon: 604-610-196 E-mail: biuro@studiopromix.pl

Znajdź Ślubne Studio Filmowe - PRO-MIX na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Ślubne Studio Filmowe - PRO-MIX:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony