Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Zespół muzyczny na wesele – QUE SERA

Zespół muzyczny na wesele – QUE SERA

Zespół muzyczny na wesele - QUE SERA

Zespół muzyczny na wesele - QUE SERA z Torunia. Krótka charakterystyka Firmy:

QUE SERA to zespół świadczący swoje usługi na weselach i innych imprezach w miescowościach swojego regionu: Toruń, Bydgoszcz, Ciechocinek, Grudziądz, Brodnica i innych, również bardziej odległych od Torunia. Grupa oferuje znakomitą oprawę muzyczną wesel, studniówek, czy balów sylwestrowych. Bogaty repertuar utworów i pomysłowość w połączeniu z mocnym nagłośnieniem wysokiej klasy, pozwalają zadowolić każdego wymagającego klienta. Repertuar zespołu obejmuje przeboje od lat 60-tych po lata współczesne - polskie i zagraniczne.

Zespół muzyczny na wesele QUE SERA dostosowuje się do wymagań i oczekiwań klientów. Podczas (niezobowiązującego) spotkania z narzeczonymi przedstawia propozycje zabaw i atrakcji weselnych, wspólnie omawiają przebieg przyjęcia weselnego. Pomagają i służą radą w wyborze utworu muzycznego na Wasz Pierwszy Taniec. Podczas wesela bawią nowożeńców i gości przykładając szczególną uwagę na ich muzyczne preferencje. Spełniają indywidualne życzenia w tym zakresie granych melodii, czy dedykacji.

W skład 3 osobowego zespołu wchodzą:

  • Karina - menadzerka i wokoalistka, o ciemnej i nietuzinkowej barwie głosu,
  • Rysiu - gitarzysta basowy, kontrabasista i pasjonat jazzu,
  • Jaonna - wokalistka, grająca na instrumentach klawisozwych i gitarze, wszystkich umie sprowokować do zabaw tanecznych.

Zespół QUE SERA na imprezach rozrywkowych wykonuje aranżowane przez siebie covery znanych przebojów i utworów, przy których tańczący znakomicie się bawią. Tworzą również swoje własne produkcje - począwszy od tekstu i skomponowania muzyki po nagranie w studiu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Zespół muzyczny na wesele - QUE SERA, na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Toruń Strona firmowa: www.quesera.com.pl Telefon: 507-071-025 E-mail: kontakt@quesera.pl

Znajdź Zespół muzyczny na wesele - QUE SERA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony