Strona główna / Mazowieckie / Salon sukien ślubnych – QUEEN SPOSA
Salon sukien ślubnych – QUEEN SPOSA

Salon sukien ślubnych – QUEEN SPOSA

Salon sukien ślubnych - QUEEN SPOSA

Salon sukien ślubnych - QUEEN SPOSA. Krótka charakterystyka Firmy:

W Queen Sposa tworzone są suknie wyjątkowe, dopasowane do sylwetki, odpowiadające aktualnym trendom w modzie ślubnej na dany sezon. Kreacje ozdabiane są przepięknymi aplikacjami oraz kryształami "Swarowski". Firma dokłada starań aby wydobyć z kobiety jej naturalny wdzięk i elegancję, aby w tym szczególnym dla niej dniu poczuła się piękna, wyjątkowa i szczęśliwa. Salon dysponuje również usługą wypożyczenia sukien ślubnych, bądź uszytych na miarę z opcją wypożyczenia.

Subtelne suknie ślubne firmy "Queen Sposa" to esencja elegancji urzekająca pięknem wykończenia i najwyższą jakością tkanin takich jak: jedwab, satyna i inne. Firma zaprasza w podróż do świata cudownych sukien, piękna, kobiecości i elegancji. Zapewnia o posiadaniu w swoim asortymencie wytwornych kreacji ślubnych, wieczorowych oraz okazjonalnych. Fachowcy pracujący dla firmy udzielą profesjonalnej  pomocy w stylizacji i doborze tej jedynej oraz wyjątkowej kreacji na stosowną okazję. W eleganckich wnętrzach salonu klient ma okazję przymierzyć bajeczne kreacje bez ograniczeń czasowych i dokonać wyboru tej jedynej, wymarzonej. Warto zaznaczyć, że jeżeli z różnych przyczyn klient nie jest w stanie pojawić się w salonie w godzinach jego otwarcia istnieje możliwość wizyty po godzinach pracy salonu (forma ta jest jednak możliwa tylko po wcześniejszym umówieniu się z salonem telefonicznie na spotkanie).

Firma specjalizuje się w projektowaniu i szyciu kreacji ślubnych i wizytowych oraz odzieży damskiej lekkiej na miarę, w oparciu o oryginalne projekty bądź indywidualne pomysły klienta. Zachęcamy do zapoznania się z rozległą ofertą bogatych sukni ślubnych od Queen Sposa.

 

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa 00-001, ul. Jana Pawła II 41a lokal 6. Strona firmowa: www.queensposa.com.pl Telefon: 790-709-392 E-mail: queen.76@o2.pl

Znajdź QUEEN SPOSA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii suknie ślubne QUEEN SPOSA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony