Strona główna / Regulamin

Regulamin

Szykujemyslub.pl

 

Celem strony jest promocja szeroko rozumianej „mody ślubnej” oraz asortymentu powiązanego z oprawą ślubów, wesel w danym regionie kraju – docelowo w całej Polsce. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami - zamieszczeniem  zdjęć / filmów z Państwa prywatnych zasobów bądź dostępnych na Państwa stronie internetowej w celu promocji Państwa asortymentu / usług - prosimy o kontakt mailowy - kontakt@szykujemyslub.pl. Zdjęcia bądź filmy zostaną opatrzone nazwą Państwa firmy, adresem, kontaktem e-mail lub telefonem kontaktowym, oraz mapką lokalizacyjną a w przypadku sal / domów weselnych także liczbą miejsc.

Publikacja na naszej stronie w niniejszej postaci jest całkowicie darmowa - wymagamy jedynie LINKU ZWROTNEGO / BANERA na Państwa stronie internetowej.

Wystarczy mail zawierający zgodę na wykorzystanie zdjęć / filmów oraz adres www Państwa strony, nasi moderatorzy stworzą prezentację Państwa oferty. W przypadku gdy nie posiadają Państwo własnej strony z której nasi moderatorzy będą mogli pobrać zdjęcia / filmy prosimy o podanie do nich linków bądź przesłanie ich na naszego maila. W dowolnej chwili mogą Państwo zgłosić chęć aktualizacji / usunięcia zamieszczonej na naszej stronie prezentacji. W ciągu 48 godzin prezentacja zostanie zaktualizowana, bądź usunięta. Potwierdzeniem dokonania zmian będzie e-mail zwrotny. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, iż nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych.

Nie przetwarzamy, nie kopiujemy, nie handlujemy Państwa danymi. Wyrazili Państwo zgodę na ich publikację korzystając z naszego formularza "dodaj wpis" Państwa dane znajdują się i funkcjonują w ramach serwisu szykujemyslub.pl, ponieważ skorzystali Państwo z formularza, przekazując swoje dane w sposób dobrowolny, bez przymusu z naszej strony.

W związku z rozwojem naszego portalu oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniliśmy Państwu opcję samodzielnego dodania wpisu. W tym celu prosimy przejść na stronę "Dodaj Wpis" - http://szykujemyslub.pl/dodaj-wpis/ i postępować zgodnie z poleceniami zawartymi w kolumnie obok formularza.

Dodanie wpisu w tej postaci znacznie skróci czas publikacji Państwa oferty na naszej stronie. Jednocześnie dodanie wpisu w tej postaci jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (tj. deklarują Państwo między innymi, w zamian za publikację Państwa oferty na naszej stronie, chęć zamieszenia linku zwrotnego bądź banera do strony http://szykujemyslub.pl/)

Chcemy być najdynamiczniej rozwijającą się tego typu inicjatywą w kraju. Codziennie zdobywamy nowych partnerów. Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres kontakt@szykujemyslub.pl.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy

Zespół „szykujemyslub.pl”

BANERY na stronę:

Rozmiar: 200x100 px <a href="http://szykujemyslub.pl/" target="blank" title="Szykujemy ślub.pl"><img src="http://szykujemyslub.pl/wp-content/uploads/2015/07/baner-jeste%C5%9Bmy-na-200x100.jpg" alt="Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl" border="0" /></a> Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl

Rozmiar: 250x100 px <a href="http://szykujemyslub.pl/" target="blank" title="Szykujemy ślub.pl"><img src="http://szykujemyslub.pl/wp-content/uploads/2015/07/Szykujemyslub-250x100.jpg" alt="Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl" border="0" /></a> Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl Rozmiar: 300x150 px <a href="http://szykujemyslub.pl/" target="blank" title="Szykujemy ślub.pl"><img src="http://szykujemyslub.pl/wp-content/uploads/2015/07/baner-jesteśmy-na-300x150.jpg" alt="Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl" border="0" /></a> Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl Rozmiar: 400x150 px <a href="http://szykujemyslub.pl/" target="blank" title="Szykujemy ślub.pl"><img src="http://szykujemyslub.pl/wp-content/uploads/2015/07/Szykujemyslub-400x150.jpg" alt="Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl" border="0" /></a> Twój ślub i wesele - szykujemyslub.pl

szykujemy ślub top4

Komentowanie zablokowane.

Przewiń na początek strony