Strona główna / Bielizna ślubna / Wisiorek na ślub – RĘKAMI STWORZONE
Wisiorek na ślub – RĘKAMI STWORZONE

Wisiorek na ślub – RĘKAMI STWORZONE

Wisiorek na ślub - RĘKAMI STWORZONE

Wisiorek na ślub i wesele od Rękami Stworzone.

Krótka charakterystyka Firmy:

Rękami Stworzone to naszyjnik, brosza, pierścień, krótko mówiąc biżuteria niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Słowo "stworzone" zostało użyte nieprzypadkowo, ponieważ akt ten implikuje obecność iskierki - duszy w tym, co powstaje, co jest tworzone. Są to przedmioty wykonane od początku do końca w sposób ręczny, emanujące fantazją artystki i unikalnym stylem.

W dzisiejszych czasach dominuje biżuteria sprzedawana masowo. Posiadanie przedmiotu, który został sporządzony tylko dla jednej osoby, pozwala na wyróżnienie się z globalnej masy. Wszystkie prace wykonywane są w jednej sztuce, dlatego niemożliwym jest, aby ktoś posiadał drugi, taki sam przedmiot. Dodatkowo dokładane są starania aby posługiwać się podaniami kulturowymi, które przypisują opiekuńcze drzewo, kwiat, owada, symbol tej jednej osobie, dla której coś jest wykonywane. Główna artystka w Rękami Stworzone jest w stanie stworzyć dla klienta coś w rodzaju osobistego amuletu, zachowując ten element w srebrze lub tworząc coś według zleconego projektu - wisiorek na ślub.

Wszystko, co jest tworzone, powstaje najpierw jako koncept w głowie artystki, a potem jest wytwarzane przez jej ręce. Praca sprawia artystce przyjemność, która jest wyczuwalna w jej wyrobach. One odzwierciedlają artystkę - kreatora: są twórcze, pomysłowe, pełne skrajności, surowe choć dokładne, czasami kobiece i naturalne, a czasami męskie lecz z prymitywnym urokiem. Bez wątpienia jednak łączy je jedno: nie są po prostu biżuterią. Zawsze mają sens powstania. Trafiają bezpośrednio do serca, bo tak działa piękno - porusza do głębi. Niektóre prace zostały stworzone specjalnie dla jednej osoby, niektóre są dostępne do zakupu. Wszystkie z nich można uznać za pewnego rodzaju dzieła sztuki.

Kontakt do firmy:

Adres: Kraków Strona firmowa: www.rekamistworzone.com Telefon: 698-732-497 E-mail: info@rekamistworzone.com, rekamistworzone@gmail.com

Znajdź Rękami Stworzone na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii wisiorek na ślub - RĘKAMI STWORZONE:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony