Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje gościnne – RESTAURACJA VENUS

Pokoje gościnne – RESTAURACJA VENUS

Pokoje gościnne - RESTAURACJA VENUS

Pokoje gościnne przy Restauracji Venus w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Krótka charakterystyka Firmy:

Restauracja Venus jest położona w Ostrowcu Świętokrzyskim w niezwykle malowniczej okolicy. Jest to doskonałe miejsce na piękne przyjęcie okolicznościowe, takie jak: bankiet, wesele, komunię, chrzciny jak również wspaniały bal w zacisznym miejscu blisko centrum Ostrowca. Restauracja oferuje swoją pomoc przy organizacji tego typu imprez. Firma zadba o wybór smacznych i elegancko podanych potraw, zapewni również gustowne dekoracje kwiatowe, znakomitą oprawę, stojącą na najwyższym poziomie obsługę, a przede wszystkim czarującą i niepowtarzalną atmosferę. Restauracja Venus posiada także bogate doświadczenie w przygotowaniu imprez firmowych, konferencyjnych i typowych spotkań biznesowych, szkoleniowych oraz  indywidualnych aranżowanych uroczystościach jak na przykład konsolacje.

Restauracja Venus to bez wątpienia idealne miejsce na zorganizowanie wyjątkowego i niezapomnianego przyjęcia weselnego. Stylowe, gustowne, klasyczne wnętrza, spokojne otoczenie a także wyborna kuchnia spełniły już oczekiwania wielu gości Restauracji Venus. Firma zapewnia o tym, że z przyjemnością i profesjonalizmem zorganizuje przyjęcie weselne oraz będzie towarzyszyć swoim klientom w ten wyjątkowy dzień by te chwile pozostały w pamięci obecnych na uroczystości gości niezapomnianymi. Restauracja Venus dysponuje także licznymi pokojami dla gości weselnych, każdy z nich posiada osobną łazienkę wraz z prysznicem oraz, co wymaga szczególnego podkreślenia - dostęp do bezprzewodowego internetu. Wszystko to, aby goście Restauracji Venus mogli spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze oraz aby mogli poczuć się w sposób absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny zarazem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą Restauracji Venus.

Kontakt do firmy:

Adres: Ostrowiec Świętokrzyski 27-400, ul. Kilińskiego 49B. Strona firmowa: www.restauracja-venus.pl Telefon: 41 265 31 72, 601 146 451 E-mail: info@restauracja-venus.pl

Znajdź Pokoje gościnne - RESTAURACJA VENUS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii pokoje gościnne: RESTAURACJA VENUS - SALA WESELNA DO 140 OSÓB

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony