Strona główna / Mazowieckie / Limuzyna do ślubu – Daimler – RETRO-LIMO
Limuzyna do ślubu – Daimler – RETRO-LIMO

Limuzyna do ślubu – Daimler – RETRO-LIMO

Limuzyna do ślubu - Daimler DS 420 - RETRO-LIMO

Retro klasyczna limuzyna do ślubu - Daimler DS 420 od RETRO-LIMO.

Krótka charakterystyka Firmy:

Retro-Limo to firma, która zajmuje się wynajmem niezwykłych aut na różnego rodzaju uroczystości, takie jak: śluby, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, komunie, urodziny, studniówki, różnego rodzaju rocznice czy spotkania biznesowe. Z Retro-Limo podróż na ślub będzie bez wątpienia wyjątkowa, klient będzie mógł z niezwykłą klasą udać się na wyjątkową uroczystość.

Firma Retro-Limo posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi uroczystości weselnych i ślubnych, jak również imprez okolicznościowych. Samochody Retro-Limo zapewnią prestiż, wygodę i odpowiedni klimat, tak aby dzień zawarcia związku małżeńskiego był przede wszystkim wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny. Będące w ofercie firmy samochody to bez wątpienia niezwykłe auta.

Dla satysfakcji i pełnego zadowolenia klienta, w ramach wynajmu limuzyn (między innymi Cadillac Fleetwood D'ELEGANCE, Warszawa 223, limuzyna do ślubu Daimler DS 420, Rolls-Royce model Silver Shadow II, Mercedes 123 Coupe),  w pakiecie klienci otrzymują również doświadczonego i profesjonalnego kierowcę. Firma zapewnia i gwarantuje miłą i profesjonalną obsługę, z której każdy klient będzie bez wątpienia zadowolony. Firma serdecznie zaprasza do kontaktu, wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie, aby zobaczyć te piękne, stylowe limuzyny. Ich widok na ślubie bez wątpienia przyczyni się do wyróżnienia i pokreślenia wyjątkowości tej uroczystości. Firma przygotuje atrakcyjną ofertę i sprawi, że dzień ślubu zapadnie w pamięci na zawsze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą floty samochodowej firmy Retro-Limo.

Kontakt do firmy:

Adres: Mińsk Mazowiecki 05-300, Choszczówka Stojecka, ul Warszawska 17 Strona firmowa: www.retro-limo.pl Telefon: (25) 759-92-44, 602-653-450, 501-550-855 E-mail: autofred@o2.pl

Znajdź Limuzyna do ślubu - Daimler DS 420 - RETRO-LIMO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii limuzyna do ślubu - Daimler DS 420, auta do ślubu i wesela – RETRO-LIMO:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony