Strona główna / Samochód do ślubu / Retro Warszawa do ślubu – KRZYŚ
Retro Warszawa do ślubu – KRZYŚ

Retro Warszawa do ślubu – KRZYŚ

Czerwona Warszawa do ślubu - KRZYŚ

Retro czerwona Warszawa do ślubu od firmy KRZYŚ Krótka charakterystyka Firmy:

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego auta na wyjątkową okazję, wówczas znajdujecie się Państwo w odpowiednim miejscu. Firma Krzyś oferuje nowożeńcom uświetnienie uroczystości zaślubin pięknym zabytkowym samochodem - Warszawa. Zabytkowe pojazdy, które powiozą najważniejsze sobie osoby wygodnie i przyjemnie na nowa drogę życia. Jeśli chcą Państwo, aby to niezwykłe wydarzenie, jakim jest ślub był niezapomniany firma Krzyś proponuje atrakcyjną, niepowtarzalną, wyjątkową oprawę uroczystości wprost z czasów PRL-u. Oferta zawiezienia do ołtarza przez zabytkowy samochód retro Warszawa do ślubu jest bez wątpienia szczególna.

Firma Krzyś oferuje wynajem samochodów wraz z doświadczonymi, profesjonalnymi kierowcami do obsługi różnych imprez okolicznościowych takich jak: ceremonie ślubne, wieczory panieńskie oraz kawalerskie, studniówki, urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, spotkania biznesowe, transfery z lotniska i na lotnisko, kampanie reklamowe, filmy i festiwale. Oferta firmy jest niezwykle elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Firma działa na terenie Śląska, tak więc klienci okolicznych miejscowości mają możliwość kontaktu i wyboru właśnie tej firmy: auto do ślubu Katowice, auto do ślubu Gliwice, auto do ślubu Mikołów, auto do ślubu Tychy, auto do ślubu Rybnik, auto do ślubu Łaziska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Krzyś, tym bardziej, że Warszawa do ślubu to jedna z wielu ofert, które są świadczone przez firmę.

Kontakt do firmy:

Krzysztof Grabiec Adres: Łaziska Górne 43-170, ul. Dworcowa 55/8 (okolice Tychy, Katowice) F.H.U. „KRZYŚ” Strona firmowa: www.krzys.eu Telefon: 604 794 364 E-mail: czerwonawarszawadoslubu@gmail.com

Znajdź Czerwona Warszawa do ślubu na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony