Strona główna / Śląskie / Zespół muzyczny Katowice – ROCKODYL

Zespół muzyczny Katowice – ROCKODYL

Zespół muzyczny Katowice - ROCKODYL

Zespół muzyczny Katowice - ROCKODYL. Krótka charakterystyka Firmy:

Oferta zespołu muzycznego Rockodyl jest jedną z najlepszych na rynku. W skład zepołu wchodzi sześciu doświadczonych muzyków, którzy nabierali doświadczenia i szlifowali swój warsztat na scenach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mogą pochwalić się grą w takich zespołach jak legendarna już Opozycja, Dwie Korony, Poziom 600, Paula, the Cureheads, Ayin Aleph,, Gang Olsena, Freex Family i wielu, wielu innych.

Wokalistka zespołu Magda jest z kolei laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych. Niemniej wszyscy muzycy z zespołu Rockodyl są gwarantem profesjonalnego wykonania utworów muzycznych „100 % live”. Zespół prowadzi także zabawy taneczne, również dla gości międzynarodowych na przykład w języku polskim i angielskim. W skład zespołu muzycznego Rockodyla wchodzą:

Magda  – wokalistka, która jednocześnie prowadzi imprezy; Krzysztof  – wokalista, który gra na gitarze; Marek – w głównej mierze gra na instrumentach klawiszowych; Rafał – w głównej mierze gra na gitarze i skrzypcach; Maciek – to gitara basowa, a także wokal liryczny; Tomek – gra na perkusji akustycznej i elektronicznej.

Rozpiętość i różnorodność repertuaru zespołu Rockodyl to jeden z największych ich atutów. Nie tylko muzyka rockowa gra jest ich domeną, są w stanie zagrać Państwu utwory reprezentujące różnorodne gatunki muzyczne. Zespół muzyczny 100% live posiada program typowo festynowy, ale również program o bardziej rockowym zacięciu, coś dla siebie znajdą koneserzy muzyki lat 70 tych i inni… Nie są im obce także piosenki biesiadne, grane na życzenie klienta. Zarówno wokalista jak i wokalistka zespołu profesjonalnie poprowadzą każdą imprezę i wciągną do zabawy nawet tych najbardziej opornych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą zespołu muzycznego Rockodyl.

Kontakt do firmy:

Adres: Katowice Strona firmowa: www.rockodyl.com Telefon: 511-118-118 E-mail: rockodyl@gmail.com

Znajdź Zespół muzyczny Katowice - ROCKODYL na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony