Strona główna / Lubelskie / Weselna sala dworska – ROSKOSZ (do 120 osób)

Weselna sala dworska – ROSKOSZ (do 120 osób)

Weselna sala dworska - ROSKOSZ

Weselna sala dworska w Zespole Dworsko-Parkowym - ROSKOSZ Biała Podlaska. Krótka charakterystyka Firmy:

Zespół Dworsko-Parkowy Roskosz to dwa odrestaurowane obiekty zabytkowe otoczone starym parkiem. Mieszczą się w nich hotele na około 60 miejsc noclegowych, restauracja, sala konferencyjna, centrum biznesu i przedsiębiorczości, winiarnia, kawiarnia. Do dyspozycji gości jest też stanica z kominkiem na około 200 osób. Roskosz to miejsce, gdzie historia przeplata się z teraźniejszością. Tu, w dawnym folwarku przejętym przez Katarzynę z Sobieskich Radziwiłłową, przebudowanym w duchu barokowym, powstał niezwykły Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny. Roskosz to nie tylko nazwa, to prawdziwa rozkosz dla duszy, oczu, uszu a także podniebienia. Otoczenie zabytkowego parku stanowiące integralną część kompleksu dworsko-parkowego, o każdej porze roku nadaje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, zapewniający idealne warunki do pracy i wypoczynku. Na bazie odrestaurowanych budynków dworu oraz stajni cugowej powstałe sale konferencyjne i seminaryjne wyposażone w profesjonalny, multimedialny i audiowizualny sprzęt – oczekują na uczestników wszelkich konferencji, szkoleń i tym podobnych. Wygodne i funkcjonalne pokoje hotelowe zapewniają optymalne warunki wypoczynku. Wyśmienita kuchnia zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia.

Mniej oficjalnie można spędzić czas w winiarni, barze nocnym lub bliżej natury, przy rożnie, grillu czy ognisku. Część rekreacyjna ośrodka przygotowana na około 500 osób to miejsce gdzie czas umila kapela złożona z samych znakomitości świata muzyki: skowronek, słowik, pliszka i tym podobnych, następnego dnia z kolei na obiektach sportowych: piłka nożna, siatkówka.

Ślub i przyjęcie weselne to bez wątpienia szczególne wydarzenie. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla swoich klientów Dworek Rozkosz przygotował bogatą ofertę weselną. Neutralna kolorystyka sali pozwala na zastosowanie indywidualnego wystroju zgodnie z oczekiwaniem Pary Młodej. Z okna roztacza się wspaniały widok na staw oraz ogrody, które nocą są oświetlane, co daje uroku całej scenerii. Sala weselna jest przeznaczona nie tylko dla Młodych Par, istnieje również możliwość organizacji komunii, bankietów chrzcin, imprez firmowych.

Kontakt do firmy:

Adres: Biała Podlaska 21-500, Roskosz 23. Strona firmowa: www.roskosz.pl Telefon: 83 344-41-17 E-mail: roskosz@roskosz.pl

Znajdź Weselna sala dworska - ROSKOSZ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii sale weselne Biała Podlaska, Weselna sala dworska - ROSKOSZ :

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony