Strona główna / Lubelskie / Ślubny tort z koronką – SARZYŃSKI
Ślubny tort z koronką – SARZYŃSKI

Ślubny tort z koronką – SARZYŃSKI

Ślubny tort z koronką - SARZYŃSKI

Ślubny tort z koronką od Cukierni Sarzyński. Krótka charakterystyka Firmy:

Pracownia artystyczna Sarzyński jest firmą z tradycją, która sięga niemal stu lat. Cała historia rozpoczęła się w Lublinie, gdzie pradziadkowie obecnej głównej projektant prowadzili dwie piekarnie na Starym Mieście. Jedna z nich mieszczącą się na ulicy Noworybnej przejął dziadek projektant, który w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku przeniósł działalność do Kazimierza Dolnego, na ulicę Nadrzeczną.

Dzieło dziadka kontynuował jego syn - Mistrz Piekarski Cezary Sarzyński. To właśnie on, od najmłodszych lat zaznajamiał obecną projektant (a prywatnie swoją córkę) ze sztuką piekarsko-cukierniczą, pokazywał jak zabawę połączyć z artyzmem. Dzięki swojemu tacie Iga Sarzyńska zaczęła marzyć i dzięki niemu marzenia zaczęły stawać się rzeczywistością. Cztery lata temu, nie zapominając o tradycji główna projektant postanowiła do rodzinnej firmy wprowadzić innowacje. W ten właśnie sposób powstała Pracownia Artystyczna.

Iga Sarzyńska zapewnia o swoim perfekcjonizmie. Podkreśla, że stara się, aby takie były rzeczy, które tworzy - np. torty weselne. Wszystkie pierniczki, babeczki oraz torty ślubne są zdobione ręcznie z dbałością o każdy detal. Inspiracją dla głównej projektantki cukierni artystycznej Sarzyński są między innymi ciasteczka i torty tworzone przez Peggy Porschen. Jest ona jednym z najbardziej znanych i cenionych cukierników na świecie, a to co robi zachwyca i motywuje do ciągłego szukania nowych pomysłów i doskonalenia się. Dlatego też, aby choć trochę dorównać tej niezwykłej postaci Iga Sarzyńska wybrała się w półroczną podróż po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W czasie swojej przygody miała okazję doskonalić swój kunszt między innymi w akademiach: Baking Arts w San Francisco i Bonny Gordon School w Toronto. Nabywanie doświadczenia w cukiernictwie miało miejsce również w cukierni Krambs Cakes w tętniącym życiem mieście San Rafael. Jak zapewnia Iga Sarzyńska cukiernictwo stało się jej życiem. Nie wyobraża sobie, by mogła robić cokolwiek innego.

Kontakt do firmy:

Adres: Kazimierz Dolny 24-120,  ul. Nadrzeczna 6 Strona firmowa: www.art.sarzynski.com.pl Telefon: 531-043-433 E-mail: art@sarzynski.com.pl

Znajdź Ślubny tort z koronką - CUKIERNIA SARZYŃSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii ślubny tort z koronką, torty weselne i ślubne - CUKIERNIA SARZYŃSKI:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony