Strona główna / Mazowieckie / Domek na koperty – ŚLUBNY ZAKĄTEK
Domek na koperty – ŚLUBNY ZAKĄTEK

Domek na koperty – ŚLUBNY ZAKĄTEK

Domek na koperty weselne - ŚLUBNY ZAKĄTEK

Domek na koperty weselne od Ślubnego Zakątka.

Krótka charakterystyka Firmy:

Właścicielem sklepu Ślubny Zakątek jest firma Artcom, która od ponad 10 lat świadczy usługi ściśle związane z tematyką ślubną oraz z różnego rodzaju imprezami okolicznościowymi. Z myślą o tym wyjątkowym dniu stworzony został sklep, w którym klient znajdzie wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania na przykład dekoracji ślubnych, upominków dla Młodej Pary oraz inne niepowtarzalne elementy do dekoracji wnętrz. Ślubny Zakątek jest nie tylko sklepem wirtualnym. Istnieje w rzeczywistości. Jest punktem odbioru zamówień, które wcześniej zostało złożone w sklepie internetowym, należy jednak pamiętać, że odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu terminu odbioru.

Centrum Dekoracji Ślubnych - Ślubny Zakątek oferuje artykuły ślubne służące do dekoracji nie tylko sali weselnej, ale także Kościoła czy też samochodu. W sklepie znajduje się obszerna oferta najlepszych produktów doskonale nadających się do stworzenia niezapomnianych dekoracji na ślub i wesele. Pełny asortyment Ślubnego Zakątka można zobaczyć i odebrać osobiście w sklepie w Warszawie. W sklepie stacjonarnym klient może liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie artykułów ślubnych i stworzenia odpowiednich dekoracji na ślub.

W Ślubnym Zakątku można również wypożyczyć rzeczy niezbędne do odpowiedniej oprawy ślubu i wesela. Za wypożyczane rzeczy pobierana jest kaucja zwrotna, której wysokość jest uzależniona od wartości wypożyczanych przedmiotów. Wypożyczane przedmioty nie są wysyłane, możliwy jest tylko odbiór osobisty. Warto dodać, że należy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie dane przedmioty poprzez podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki. Zarezerwowany towar można odebrać na 1-2 dni przed ślubem, zwrot towaru odbywa się zawsze w poniedziałki do godziny 17:00.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa, ul. Kijowska 11. Strona firmowa: www.slubnyzakatek.com Telefon: 662-09-88-77, 22 618-33-04 E-mail: sklep@slubnyzakatek.com

Znajdź Domek na koperty weselne - ŚLUBNY ZAKĄTEK na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Domek na koperty, centrum dekoracji ślubnych - ŚLUBNY ZAKĄTEK :

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony