Strona główna / Lubelskie / Sala weselna do 250 osób – SONATINA

Sala weselna do 250 osób – SONATINA

Sala weselna do 250 osób - SONATINA

Sala weselna do 250 osób Sonatina. Krótka charakterystyka Firmy:

Opisywana sala weselna do 250 osób mieści się na obrzeżach miasta Lublin. Posiada własne zaplecze kuchenne. W przypadku większej liczby gości przyjęcie odbywa się na obu salach. Na większej sali robiona jest część konsumpcyjna, natomiast tańce organizowane są wtedy w sali mniejszej. Obie sale są do siebie przyległe i mają ze sobą połączenie. W przypadku liczby gości do około 150 osób istnieje możliwość zorganizowania zarówno konsumpcji, jak i tańców na jednej większej sali. Obie sale są klimatyzowane, z możliwością szybkiej wymiany powietrza. Jeżeli zachodzi taka potrzeba obie sale są ogrzewane poprzez nadmuch ciepłym powietrzem.

Właściciele zapraszają do odwiedzenia sali weselnej Sonatina osobiście tuż przed rozpoczęciem imprezy w celu dokładnego zapoznania się z wystrojem sali. Aby skorzystać z oferty wizytę należy uprzednio ustalić telefonicznie.

Warto wskazać na ceny świadczonych usług w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. Koszt zorganizowania przyjęcia weselnego to cena za jedną osobę pomnożona przez ilość osób uwzględnionych w umowie. W cenę wliczone jest: sześć dań ciepłych, dziesięć przystawek, cztery sałatki oraz oczywiście pieczywo, napoje i tak dalej. Ważne - cena nie obejmuje ciasta, tortu, owoców i alkoholu. Deser lodowy oferowany jest również za dodatkową opłatą. Podczas rezerwacji terminu (w momencie podpisania umowy) pobieramy jest zadatek w wysokości 1500 złotych. W tym momencie wydawana jest umowa.Właściciele, na czas trwania uroczystości weselnej, oferują pokój dla Młodej Pary w pełni gratis.

Jeśli chodzi o organizację wesela to Sonatina nie prowadzi wynajmu samych sal. Przyjęcia organizowane są kompleksowo. Same sale wynajmowane są tylko na szkolenia, prezentacje i spotkania.

Kontakt do firmy:

Firma Misiarz Adres: Lublin 6 20-388, Dominów 82. Strona firmowa: www.sonatina.pl Telefon: (81) 751-86-54, 500-828-506 E-mail: biuro@sonatina.pl

Znajdź Sale Weselną Sonatina na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony