Strona główna / Biżuteria ślubna / Męska biżuteria na ślub – PAWO
Męska biżuteria na ślub – PAWO

Męska biżuteria na ślub – PAWO

Męska biżuteria na ślub - PAWO

Męska biżuteria na ślub od PAWO. Krótka charakterystyka Firmy:

Marka Pawo to od wielu lat synonim dobrego stylu i elegancji. Firma z pasją kreuje wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Inspirują dla firmy są mężczyźni aktywni, świadomi własnego stylu. Marka Pawo kreuje wizerunek eleganckiego mężczyzny od 25 lat, to niezwykle zobowiązujące.

Jako doświadczony producent odzieży firma stosuje sprawdzone od lat w branży rozwiązania, dzięki którym na bieżąco wprowadzane są nowe wzory, kroje i kolekcje męskiej odzieży. Salony Pawo powstają w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia sklepu to około 80 m2.

Największy nacisk firma kładzie na profesjonalną obsługę klienta. Jako jedyni na rynku firma wychodząc na przeciw potrzebom klientów proponuje indywidualne spotkania z profesjonalnymi doradcami wizerunku.  W kolekcji firma Pawo stawia na odzież biznesową, okazjonalną i tak zwaną smart-casual. Ofertę firma Pawo kieruje do wszystkich mężczyzn, dla których ważny jest wizerunek, jaki budują w swoim otoczeniu. Firma pomaga tym, którzy zmieniając swój styl chcą zyskać większą pewność siebie, dotyczy to również profesjonalnego i eleganckiego obuwia. Męska biżuteria na ślub od PAWO są doskonałym wyborem na każdy ślub i wesele.

Kontakt do firmy:

Adres: Galeria Olimp, Lublin 20-400, Al. Spółdzielczości Pracy 34. Strona firmowa: www.pawo.pl Telefon: 724-541-633 E-mail: lublin@pawo.pl

Znajdź firmę Pawo na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych modeli Spinek do mankietów od PAWO:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony