Strona główna / Lubelskie / Chełm / Sala weselna do 110 osób – STARY MŁYN

Sala weselna do 110 osób – STARY MŁYN

Sala weselna do 110 osób - STARY MŁYN

Sala weselna do 110 osób w Starym Młynie. Krótka charakterystyka Firmy:

Sala weselna Stary Młyn - Dom Sztuki mieści się w miejscowości Uher, około 8 kilometrów od miasta Chełm w województwie lubelskim.

Wieloletnie doświadczenie firmy jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. W Domu Sztuki Stary Młyn w Uhrze odbyły się już setki imprez, zdobyte w ten sposób doświadczenie czyni firmę prawdziwym liderem na lokalnym rynku usług ślubnych i weselnych.

Dom Sztuki - Start Młyn dysponuje ekskluzywną i nieszablonową salą weselną. Lokal to gwarancja wspaniałego, niezapomnianego wesela na łonie przyrody w nastrojowym, zabytkowym obiekcie. Setki młodych ludzi powierzyło firmie organizację najważniejszego dnia w ich życiu. Zespół pracowników składa się z kochających praktyczność i estetykę perfekcjonistów, cechujących się wyczuciem gustu.  Właściciele tego wspaniałego obiektu  dbają o  każdy jego szczegół, w znacznym stopniu pomagając Młodej Parze z ciężarem organizacji wesela. Właściciele zapewniają, że każda z zorganizowanych tu imprez kończy się dużym sukcesem.

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego miejsca do zorganizowania wystawnego przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej, szkolenia lub konferencji, to wybór sali weselnej w Starym Młynie. Dom Sztuki Stary Młyn w Uhrze stanowi doskonałą mieszankę ponadczasowej klasy, smaku i oryginalności. Opisywany kompleks w Uhrze służy temu, aby dostarczyć klientom jak najwięcej niezapomnianych wrażeń oraz po to aby zadbać o każdy szczegół związany z uroczystością weselną.

Warto zaznaczyć, że w skład kompleksu wchodzą: stylowy bar w części piwnicznej ze stolikami i krzesłami rozstawionymi wokół niego, część tematyczna z miejscem dla orkiestry, usytuowana w centralnym miejscu budynku, szatnia dla gości, nowoczesne toalety, stoliki z krzesłami ustawione na zewnątrz umilają czas oczekiwania na najważniejszych gości przyjęcia oraz stanowią idealne miejsce spotkań w mniej oficjalnym gronie jednocześnie idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia grillowego, a także wspaniałe miejsce do odpoczynku, przestronny parking mieszczący nawet kilkadziesiąt samochodów.

 

Kontakt do firmy:

Adres: Chełm 22-100, Uher 33. Strona firmowa: www.mlyn-uher.pl Telefon: 609-340-245, 515-043-460

Znajdź Dom Sztuki Stary Młyn na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony