Strona główna / Filmowanie / Studio filmów ślubnych – KAM-WID

Studio filmów ślubnych – KAM-WID

Studio filmów ślubnych - KAM-WID

Studio filmów ślubnych - KAM-WID.

Krótka charakterystyka Firmy:

Firma Kam-Wid istnieje od roku 1990. Zajmuje się fotografią wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Realizuje reportaże okolicznościowe z wesel, komunii, chrzcin oraz innych uroczystości. Celem działalności firmy jest uwiecznienie na fotografiach emocji towarzyszących klientom. W szczególnym dniu, jakim jest ślub firma dążymy do tego, aby klienci mogli wracać do cudownych chwil z uśmiechem na twarzy i z przyjemnością wspominać ważne uroczystości. Kam-Wid od zawsze dokłada wszelkich starań, by spełniać nierzadko wysokie oczekiwania swoich klientów.

Firma posiada także wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filmowania. W firmie Kam-Wid pracuje młoda, wyszkolona kadra filmowców. Pracownicy starają się na bieżąco uzupełniać filmy nowoczesnymi i często niestandardowymi rozwiązaniami. Firma chce, aby film, który ich klient otrzyma zatrzymał czas w miejscu oraz przypominał zawsze najciekawsze i najpiękniejsze momenty z dnia ślubu i innych ważnych uroczystości. Dzięki zastosowaniu technologii DSLR obraz nagrywany przez Kam-Wid jest bliski temu z kina, posiada płytką głębię ostrości oraz świetną plastykę. Aby realizowane ujęcia wyglądały jak najlepiej, stosowane są również różnego rodzaju stabilizatory. W opcji DSLR firma nie stawia na długość filmu, wybiera najważniejsze i najciekawsze momenty. W zależności od wybranego przez klienta pakietu film realizuje jeden, dwóch lub trzech operatorów. Dzięki temu rozwiązaniu wydarzenia obserwowane są z różnych perspektyw. Firma przykłada również dużą uwagę do dźwięku, tak by film oglądało się jak najprzyjemniej. Ponadto firma oferuje możliwość stworzenia filmu przedślubnego lub podziękowania dla rodziców w formie filmu, który można odtworzyć na przykład w trakcie przyjęcia na projektorze.

Kontakt do firmy:

Adres: Łętownia 170, 37 -312 (okolice Leżajska). Strona firmowa: www.kamwid.com Telefon: 172 411 138, 604 897 780 E-mail: kolajo@op.pl

Znajdź Studio filmów ślubnych - KAM-WID na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii Studio filmów ślubnych - KAM-WID: Fotograf na wesele KAM-WID

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony